Akaryakıt kampanyaları

şu an totalde 4 adet yüz tl alıma 40 tl hediye yakıt var garanti bonus ve teb bonusa yaklaşık yüzde 10 indirime tekabül ediyor şubat sonuna kadar

ayrıca sürekli zuzibudan shellden 300 tl akaryakıt alana 15 tl veriyor buda %5 e tekabül ediyor yalnız aynı ay içinde almanız şartı var ve shell kartınızın olması ve onu zuzibuya kaydetmeniz şart.

uzun yola çıkınca faydası oluyor günlük kullanımda bu rakamları tutturamayabiliriz. Ben bu ay 10 gün içinde 2200 km yaptım bu iki kampanyadan da faydalandım. Tek zor olanı total çok yaygın bir ağı yok her istasyonda kampanyaya katılmadığından küçük şehirlerde sıkıntı yaratıyor. 

Benzini sürekli Shellden alıyorum. Memnun olmayıp Opet'e geçip daha çok verim alan var mı ? Birde aylık değilde sürekli olan bir kampanyası var mı Opet'in ? Öneriniz var mı ?
Benzinde BP, Opet ve Shell'den sırasıyla ve belli sürelerle satın aldım. 

Opet tartışmasız 1 numara.

Sanırım yakıttaki köpükten de olabilir ama daha uzun süre kullanıyorsunuz ve daha verimli.

BP ikinci sırada

Shell dizel de çok iyi bir marka ama sanirim kullandığı katkılardan kaynaklı olarak Benzinde çok kurum yapıyor 

şimdi tvde gördüm

16 Ocak – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi BP istasyonlarında, Akbank POS cihazlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamalarına, yine akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek toplam 40 TL chip-para hediye edilecektir.

bu kampanyaların bir hilesi var dikkat edelim aynı günde 100 tl yi kabul etmiyor

Total ve BKM express kampanyasından yararlandım bugün 3x75 TL hakkınız var ve 3x25 TL indirim uyguluyor olay şu şekilde

1. BKM express hesabı ve buna tanımlı ödeme yapacağınız kartınız olmalı

2. BKM express ve Total Club uygulamaları olmalı

3. Araca benzin dolumu esnasında Total Club ı telefonunuzdan açıp Mobil Ödeme İşlemi'ne tıklıyorsunuz çıkan sayfada turuncu 2 okun olduğu butona basıp yeniliyorsunuz ( Sağ üstteki plakalar kısmında plakanız yazılmış olmalı en başta pompacı plaka giriyor yoksa indirim kullanamazsınız ) 

4. Bastıktan sonra uygulama ekranı dolum yapılıyor diyor ve pompacı pompayı çıkarıp okeylediğinde telefondan BKM'ye aktarılıyorsunuz oradan da BKM hesabınıza girip kartı seçip gelen sms i de girdikten sonra 75+ aldığınız yakıttan direkt olarak 25 TL düşüp ekstrenize o şekilde yansıtıyor 

Hatırlatma 3 kere de 75 TL ve üzeri alımlarda geçerli oluyor. Pompacıya söyleyip 3 kere arka arkaya dolum yaparsanız ışığı yanan depoyu 75 indirimli fulleyebilirsiniz.

Doğuş Oto-BP kampanyası halen aktif,dün Hopi ile % 3 kazanacağıma Doğuş Oto-BP ile % 5 kazandım,market görevlisine sorunca "Hopi'yi boşver abi" dedi :mad:

Şu an axess te şubat sonuna kadar yapacağınız her 150 tl lik alışverişe 10 tl chip para veriyor.2 kere depoyu doldurdum 20 tl birikti.Aslında bu yakıt kampanyası değil ama sizlerinde haberi olsun istedim. Market, giyim, yakıt gibi bir çok alış-verişte geçerli.

Total ve BKM express kampanyasından yararlandım bugün 3x75 TL hakkınız var ve 3x25 TL indirim uyguluyor olay şu şekilde1. BKM express hesabı ve buna tanımlı ödeme yapacağınız kartınız olmalı

2. BKM express ve Total Club uygulamaları olmalı

3. Araca benzin dolumu esnasında Total Club ı telefonunuzdan açıp Mobil Ödeme İşlemi'ne tıklıyorsunuz çıkan sayfada turuncu 2 okun olduğu butona basıp yeniliyorsunuz ( Sağ üstteki plakalar kısmında plakanız yazılmış olmalı en başta pompacı plaka giriyor yoksa indirim kullanamazsınız ) 

4. Bastıktan sonra uygulama ekranı dolum yapılıyor diyor ve pompacı pompayı çıkarıp okeylediğinde telefondan BKM'ye aktarılıyorsunuz oradan da BKM hesabınıza girip kartı seçip gelen sms i de girdikten sonra 75+ aldığınız yakıttan direkt olarak 25 TL düşüp ekstrenize o şekilde yansıtıyor 

Hatırlatma 3 kere de 75 TL ve üzeri alımlarda geçerli oluyor. Pompacıya söyleyip 3 kere arka arkaya dolum yaparsanız ışığı yanan depoyu 75 indirimli fulleyebilirsiniz.
Hocam anladıysam arap olayım [emoji2]kampanya değil de kim 500 bin ister yarışmasının final sorusu gibi [emoji854]

Bu arada anlatımınıza değil,  kampanyanın uyuzluğuna sözlerim, yanlış anlaşılmasın.

Merhaba Dostlar;

Shell in yeni kampanyasını sizlerle paylaşmak istedim.

Aşağıda ki linkte konuya dair bilgilendirme ve başvuru Form ekranı vardır.ilgilenenlere duyurulur . Teşekkürler  :'(

p0zQvn.png

http://www.shell.com.tr/motorists/shellden-avantajli-kampanyalar/clubsmartlottery.html  Bu link Kampanya detayı için

https://shell.marketsiparisleri.com/raffle bu link iseÇekiliş  Formu başvuru için. Belkide Buradan bir arkadaşımıza çıkar :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Katıldım bakalım belki bize çıkar :)

Shellden ilk zamanlar uçak bileti otel dahil İstanbul'da rekor denemesi etkinliğe katılmıştım eşimle 300+300 tl yakıtta hediye vermişlerdi birkaçda şapka şemsiye anahtarlık mont tişört kalem bayağı birşey verdiler
bide rekorlar kitabında adım geçmişti
konusu yakıt ekonomisi üzerine adını hatırlayamadığım bir pistte araç kullanmıştık bunun hatrına uzun yıllar shellden başka bir yakıt kullanmamamıştım. Taki benzin [emoji618]️ 5 tlyi delip geçinceye kadar şimdi kampanya neredeyse ben orada
yani bilindik markalar olmak kaydıyla

82d3b0fcbe6cdb33d3f7c5cfa8234ea3.jpg
bu arada bonusun bp kampanyası var

Maksimum karta petrolofisindn 3 . 100 tl akaryakıta 30 tl puan mobilden katılanlara 50 tl puan . Son gün 15 Nisa'n 

Geri
Üst Alt