Akaryakıt kampanyaları

denizbonus kasım ayı 5*100 e 50 lira üstelik istasyon zorunluluğu yok

eski aracım c3 dizel di kayseride Türkiye petrolleri var mazot piyasadan 30kuruş düşük garanti pos u da var bu kampanyadan çıkınca hep ordan alırdım 

30 kuruş aşağıya 5*100 :D

BP Bonus card 4 defa 100₺ ye 4 tl yine BP de kullanılmak üzere veriyor.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bonus üyesi akaryakıt istasyonlarında yapılacak toplam 300 TL ve üzeri harcamalara 25 TL bonus verilecektir.

-Kampanyaya Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.

-Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

-Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri en fazla 25 TL bonus kazanabilir.

-Kampanyaya temassız işlemler dahildir.

-BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.

-Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), sanal kredi kartları ile yapılan harcamalar, bonus kullanımları dahil değildir.

-Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.

-Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

-Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Garanti Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir.

-Diğer banka kampanya detaylarına bankaların web sitelerinden ulaşabilirsiniz.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya AKARYAKIT yazarak 3340’a SMS gönderebilirsiniz.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri, 1,99 TL ücretle, ilk harcamadan önce EVET AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a gönderebilir.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

11 Aralık – 21 Aralık 2016

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

18 Kasım – 8 Aralık 2016

Moderatör tarafında düzenlendi:
World ile Opet'ten ">4 kere 100 TL'lik akaryakıt alışverişlerinize 30 TL ekstre indirimi!

Yapı Kredi Cüzdan ile toplam 50 TL ekstre indirim fırsatı!

Kampanyaya katılmak için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaranızı SMS ile 4454'e göndermeniz yeterlidir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması hakkında detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarından 15 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 1 - 10 Ocak 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt alımı yaptığında 30 TL ekstre indirimi kazanacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılarak 15 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 1 - 10 Ocak 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri OPET VE SUNPET istasyonlarından minimum 50 TL akaryakıt alımı yaptığında 50 TL ekstre indirim kazanacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL ekstre indirim kazanabilir.

Shell'de yakıt alım sıklığınıza göre kampanya olabiliyor.Seyrek alıyorsanız yüksek miktar (190-230 TL) almanız istenip 500 puan verebiliyor.

Yada sık alıyorsanız 20 lt.al 100-250 puan gibi.

Şu an ise 50 TL ve üzerine her alımda 250 puan kampanyası var.

Ama kampanyalar karta özgü tanımlanıyor.

Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, yine  Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 40 TL MaxiPuan! 

Depoyu fulle demek varken anlamıyorum ayrı günler meselesini :)

@EMİR Petrolofisi positive kart a anında %3 indirimde var bunuda ekleyelim 

Petrol Ofisi'nde Adalet Kart ve Baro Kart %3 direkt indirim yapıyor. Litre fiyatını düşürüyor. Puan biriktirme olayı yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benzinin litresi 5 lira. s=s15

Benzini sürekli Shellden alıyorum. Memnun olmayıp Opet'e geçip daha çok verim alan var mı ? Birde aylık değilde sürekli olan bir kampanyası var mı Opet'in ? Öneriniz var mı ?

Kampanya değil ancak bugün bir çekiliş haberiyle karşılaştım sizleri de haberdar etmek istedim. Opet'inde dediği gibi sevgi paylaştıkça artar değerli Golf Severler.
https://www.opet.com.tr/sevginipaylas/
Geçen yıl yada bir önceki yıl opet facebook kampanyasından 50 tl akaryakıt kazanmıştım. Dün karttaki plakayı güncellemek için baktığımda kartta 54.90 tl puan varmış yılbaşında güvenli yollar mı ne gibi bir kampanyadan kazanmışım gidip bugün depoyu doldurdum 83 tl nin 54.90 opetten. [emoji6][emoji6][emoji6]

Geri
Üst Alt