AKIL DANISMA FIYAT

Noone1440

Üye
İsim
Ali
2015/2016 125lik 1.4TSI DSG beyaz cam tavan golf 7 ariyom 25bin kmye kadar! Bu aracin ortalama ne kadardir fiyati?sari sitede 115 ustundr yqzmislar ama SIZCE BU SARTLARDAKI ARACA NE KADAR VERMELIYIM?ilk golfum olacak

@Noone1440 Bu özelliklerde bir aracı 115’den aşağıya zor bulursunuz. Fiyatlar uçuk kaçık ama hep aynı arabalar müşteri bekliyor, ne soran var ne alan. Ekonomik kriz gerçeği bu fiyatları nasıl etkileyecek hep birlikte göreceğiz.

115 e boyasız hatasız cam tavanlı higline 2015 araç kaçmaz, sahsen manuel olan aracıma 115 isterim satacak olsam.

bu fiyat bandından istediğiniz aracı alabilmeniz için sıkı takip ve sabırlı olmanız lazım. umarım gönlünüze göre bir araç sahibi olursunuz.iyi Forumlar.

bu fiyat bandından istediğiniz aracı alabilmeniz için sıkı takip ve sabırlı olmanız lazım. umarım gönlünüze göre bir araç sahibi olursunuz.iyi Forumlar.
Cok saolun hocam 115e buldum tam isterigim gibi ama 18’fabrikasyon durban var ustundr muhtemelen spor suspansiyonla konforu kotudur diye korkuyim bi daha normal suspansiyonu nereden bulcam diye:)

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hayırlı olsun Hocam. Orjinal 18 jant ve spor süspansiyon ile denk gelmesi çok iyi olmuş. Konfor konusunda çok üzmez diye tahmin ediyorum. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Ayrıca aracınızın spor süspansiyon ve 18 jant halinin bir resmini girmek isteriz [emoji106][emoji2]

Sent from my SM-G950F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hayırlı olsun Hocam. Orjinal 18 jant ve spor süspansiyon ile denk gelmesi çok iyi olmuş. Konfor konusunda çok üzmez diye tahmin ediyorum. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Ayrıca aracınızın spor süspansiyon ve 18 jant halinin bir resmini girmek isteriz [emoji106][emoji2]

Sent from my SM-G950F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Nasip olur kesin bitirirsem mutlaka aticam,yorumunuz icin teskkur ederim

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt