Jant arıyorum

yahya123

Üye
İsim
Yahya
Merhabalar arkadaşlar aşşagıdakı görseldeki janttan arıyorum
15ccfb0b33c39423eb4970a9c14ef4f5.png

İsmini cismini fiyatını bilen varmıdır?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
ismini cismini bilmem de bedava verseler hatta rot balans hepsi bedava olsa arabama takmam bu jantları

Merhabalar arkadaşlar aşşagıdakı görseldeki janttan arıyorum
15ccfb0b33c39423eb4970a9c14ef4f5.png

İsmini cismini fiyatını bilen varmıdır?

bbs jant diyorum.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu gün şansa denk geldi sormadım ama bu janttı replikadır tahminen G.O.P. Bereçteki lastikçide vardı eğer İstanbulda iseniz uğrayıp görüşün derim aracınız ile de gelebilirsiniz metro ile de hemen durağın dibinde bu lastikçi yıllardır olan bi firma.

Bu gün şansa denk geldi sormadım ama bu janttı replikadır tahminen G.O.P. Bereçteki lastikçide vardı eğer İstanbulda iseniz uğrayıp görüşün derim aracınız ile de gelebilirsiniz metro ile de hemen durağın dibinde bu lastikçi yıllardır olan bi firma.
Hocam GOP tarafinda ikamet ediyorum bende bu jantci tam olarak nerede kaliyor GOP hastanesinin ÇAprazinda bi yer gördüm orasimidir acaba...

Hocam GOP tarafinda ikamet ediyorum bende bu jantci tam olarak nerede kaliyor GOP hastanesinin ÇAprazinda bi yer gördüm orasimidir acaba...

Berece çıkın bereç meydanda AVM var onun solunda kalıyor Bayrampaşa tarafında ana yol üzerinde (eski edirne asfaltı) görmemeniz imkansız zaten büyük bi lastikçi çünkü 20+ yıldır oradalar benim bildiğim en az. İDEAL Makina yazan binada.

Adsız.jpg

Berece çıkın bereç meydanda AVM var onun solunda kalıyor Bayrampaşa tarafında ana yol üzerinde (eski edirne asfaltı) görmemeniz imkansız zaten büyük bi lastikçi çünkü 20+ yıldır oradalar benim bildiğim en az. İDEAL Makina yazan binada.

/monthly_2018_08/1352992224_Adsz.thumb.jpg.ddf2804418b6cdbc980d0a851154d2a1.jpg
Tamamdir hocam bakacagim tesekkur ederim.

Geri
Üst Alt