Plaka Pleksi Kunllanan Varmı ?

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Evet arkadaşlar herkese hayırlı günler kazasız belasız günler aranızda özel plaka pleksi kunllanan varmı açıkcası 2 adet ön ve arka olarak yapmayı düşünüyorum fakat Doğuş Oto vv.com.tr Yazdırsam yoksa Golf 7 R-line yazdırsam kararsız kaldım :)  varmı pleksi kullanan hatta ışıklı pleksiler var ama sanırım onlarıda kablo çekmek gerekiyormuş bayağı zahmetli bi işciliği varmış 

@yusufacs Doğuş otodan reklam parası alacaksanız sorun yok, aksi takdirde adamların bedava reklamına hiç gerek yok derim. ☺️

App Plaka kullanıyorsunuz diye orijinal plakamdan ceza yedikten sonra 3 aya yakın zamanda sonuçlanması gereken itiraz davam 15 günde red olunca , app ve pleksi ile ilişiğimi kestim. Araba zaten çok dikkat çekiyor, her çevirmeye sokuyorlar beni Muğla’da ... pleksisi eksik kalsın.

bence sizde yaptırmayın , 2 gün sonra gittiğiniz bir yerde sorun yaşarsınız...

App Plaka kullanıyorsunuz diye orijinal plakamdan ceza yedikten sonra 3 aya yakın zamanda sonuçlanması gereken itiraz davam 15 günde red olunca , app ve pleksi ile ilişiğimi kestim. Araba zaten çok dikkat çekiyor, her çevirmeye sokuyorlar beni Muğla’da ... pleksisi eksik kalsın.

bence sizde yaptırmayın , 2 gün sonra gittiğiniz bir yerde sorun yaşarsınız...
Benimkide sizinle aynı mevzu her yerde cok dikkat çekiyor diye çeviriyorlar :D  

Valla reklam için değil araç doğuş cıkışlı olduğu belli olsun diye hepsi :D
Doğuştan isteyin vereceklerdir. Benim aracımda doğuş çıkışlı 2 bakıma avek'e götürdüm orada değiştirmişler plakalığı avek yazan ile sonradan fark ettim öyle de kaldı :)

Benimkide sizinle aynı mevzu her yerde cok dikkat çekiyor diye çeviriyorlar :D  
APP plaka yasaklandı bildiğim kadarıyla (maeyeneden geçememişti yeğen) plaka okuma sistemleri yüzünden çevirmeleri normaldir. Pleksi plakalık yapanlar plakada yaptırıyorlar isterseniz Rami'de bildiğim bi yer var buralardaysanız Pm den yazın atarım adresini alo der fiyat alırsınız.

Geri
Üst Alt