golf 1.4 tsi

byrbauk44

Yeni Üye
İsim
burak
hocam siz golf araçı sahibi birisisiniz bana yardımcı olursanız sevirinirm ilf defa golf sahibi oldum 1.4 tsi 2011 model trendline manuel 68000km boya değişen yok ekstra orjinal jant ve Double Teyp  takmış sahibi araç sıfır ayarında 5900 e aldım sizce nasıl arkadaşlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam siz golf araçı sahibi birisisiniz bana yardımcı olursanız sevirinirm ilf defa golf sahibi oldum 1.4 tsi 2011 model trendline manuel 68000km boya değişen yok ekstra orjinal jant ve Double Teyp  takmış sahibi araç sıfır ayarında 5900 e aldım sizce nasıl arkadaşlar...
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle hocam. Aramıza hoş geldiniz. Aracınızı almışsınız iyi fiyata mı aldım kötü fiyata mı aldım diye çok düşünmeyin. Almışsınız keyiflice kullanmaya bakın sizi anlıyorum bende de var bu hastalık almasa mıydım iyiye mi aldık vs. her türlü şey için 1-2 gün bunu düşünüp, araştırırım :D . Fiyat olarak piyasaya göre normal diyebilirim. Tekrar hayırlı olsun. 

@byrbauk44 Hayırlı olsun hocam. Golf 6 güzel bir araçtır. Aynı aracın yine 2011 ama dizelini bir komşum geçen sonbaharda 58.000’e sattı. Aradan geçen 1 seneye yakın zamanda benzinli bir aracın bu fiyata satın alınması normal. Kıymetini bilin, Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

teşekkür ederim yakıt konusunda bilgilendirirmisiniz dizel benzin şu anda benzinli araça ilk defa biniyorm yakıt konusnda dizelle fazla bi farkı yok  ve herşey normal  gözüküyor sanıyorm

@byrbauk44 Dizele göre daha çok yaktığını söylemeye gerek yok sanırım, hatta nasıl gidiyor diye denemeye kalkarsanız iyi gittiğini ama bir o kadar da yaktığını görürsünüz. Arabayı agresif kullanmamakta fayda var, turbo araçları ikide bir gaz pedalına basarak değil arabanın yanma haznesine aldığı yakıttan maksimum derecede faydalanarak kullanmamız lazım aksi takdirde ayın sonunda arabayı satmaya kalkarız. Ben de 1.4TSI kullanıyorum ve elimden geldiğince uygun devirde kullanmaya özen gösteriyorum. 

Geri
Üst Alt