2014 Golf Midline Plus araca Highline Farı takmak

Naci

Yeni Üye
İsim
Naci
2014 Golf Midline Plus araca Highline Farı takmak istiyorum. Çıkma olarak herşeyi üzerinde bulduğum highline farları midline araca doğrudan takıp çalıştırmak mümkün mü? Tadilat gerektirir mi? Daha sonra problem çıkabilir mi?

Hocam beyinler gerekiyor bide tadilatta gerekiyoe galiba ya orjinal yapinca yanlis bilgi vermek istemiyorum ama hizli ve ucuz 100lira iscilige takiyolae hemen

Beyinler mevcut, 100 lira'ya taktırınca kullanabilecek miyim? 

Sayın hocam highline farlarını kullabilmek için aracınızın bcm ve gateway leri değişmeli. Bu konu daha önce çok tartışıldı forumda. Ufak bir aramayla bulabilirsiniz. Lakin bcm ve gateway değişimi için online odisle kodlama şart. Bulunduğunuz il de bu işi yapan usta bulmanız gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Comfortline için durum nedir? Bizimkinde bcm, gateway hazır mı? Sadece al tak mı yapacağız? Diyelim replika u led aldık, götürüp işçilik karşılığı direkt tak çalıştır git yapabiliyor muyuz?

Comfortline için durum nedir? Bizimkinde bcm, gateway hazır mı? Sadece al tak mı yapacağız? Diyelim replika u led aldık, götürüp işçilik karşılığı direkt tak çalıştır git yapabiliyor muyuz?
Replika farlar tak çalıştır olduğu için hiçbir tadilat gerektirmez. Ancak highline far için comfortline aracınızında bcm ve gateway değişimi şarttır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orjinal ürünlerde Odis şart diye biliyorum güvenlik nedeniyle.

2014 Golf Midline Plus araca Highline Farı takmak istiyorum. Çıkma olarak herşeyi üzerinde bulduğum highline farları midline araca doğrudan takıp çalıştırmak mümkün mü? Tadilat gerektirir mi? Daha sonra problem çıkabilir mi?
Değerli Hocam 

İçi dolu Orijinal far için kodlama kablolama ve otomatik far yükseklik ayarı gereklidir.

Geri
Üst Alt