Golf 7 Detaylı İç Temizlik (Adana Detaling İçerir ) )

mehmetmert

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet Mert
5 yıldır hiç detaylı yapılmamıştı arabaya , genel anlamda tek biniyorum ve olabildiğince temiz biniyorum ama kararan yerler illa oluyor :)

Mahmud abi sağolsun bayağı bayağı yardımcı oldu , ellerine sağlık abim :)

Banada videolayıp , birleştirmesi kaldı.Ben bile bayağı yoruldum :)  Fazla uzatmadan direkt videoyu ekleyim :)

Elinize sağlık @AdanaDetailing Mahmut hocam. 

Şu koltuk temizleme olayını izlemek çok hoşuma gidiyor :D  Maşallah tertemiz olmuş araç. Kazasız belasız nice kilometrelere inşallah.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AdanaDetailing hocam aracın camlarında sanki  beyaaz nokta nokta tırnağa gelen noktalar var .bunlari soft kill ile temizlesem cıkarmı veya cizilme olurmu .bi sorum daha olucak ön camda cok ufak muhtemelen kurularken cizilmiş cam kucuk bi cizik var onu nasıl temizlerim .şimdiden tşkler 

Kullanıcı tavsiyeleri sonucunda sanırım  @silvershadow ve @AdanaDetailing hocalarımın tavsiyesiydi aracın camlarını hiç bir zaman açmıyorum. Sadece çalıştırmadan önce hava alsın diye kapıyı kapatmıyorum. Eğer klima dokunmuyorsa bence kesinlikle camlar açılmamalı. Benim düşüncem bu araç camlar açılmadan kullanılsaydı içi bunun yarısı kadar bile kirlenmezdi.  :)

Maşallah yenilenmiş araç :=) 

@AdanaDetailing Sponsorumuz olarak güzel işlere imza atmaya devam ediyor. Mahmut ustanın da ellerine sağlık

Maşallah emeğine sağlık yapanın, yaptıranda güle güle kullansın inşaallah. Ayıptır sorması nedir bu işlemin ücreti

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mahmut hocam bu grup için çok faydalı bir arkadaşımız. Değerli bilgileri için teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Elinize sağlık @AdanaDetailing Mahmut hocam. 

Şu koltuk temizleme olayını izlemek çok hoşuma gidiyor :D  Maşallah tertemiz olmuş araç. Kazasız belasız nice kilometrelere inşallah.
Teşekkürler hocam . 

@AdanaDetailing hocam aracın camlarında sanki  beyaaz nokta nokta tırnağa gelen noktalar var .bunlari soft kill ile temizlesem cıkarmı veya cizilme olurmu .bi sorum daha olucak ön camda cok ufak muhtemelen kurularken cizilmiş cam kucuk bi cizik var onu nasıl temizlerim .şimdiden tşkler 
Hoacam kil ile çıkacaktır . Cam çiziğini maalesef gidermek çok zordur kılcal bir çizikse yapan yerler var fakat derinse gideremeyeceklerdir . 

Eline sağlık Mahmut usta.
Teşekkürler hocam .

Güle güle bin @mehmetmert  :D

Eline sağkık Mahmut hocam koltukların Alcantara kısımları su aldığı zaman sorun oluyor mu? Lifler eskisi haline dönüyor mu? @AdanaDetailing
Teşekkürler hocam . Sorunuzun cevabı @mehmetmert kardeşimde . 

Detaylı iç temizlik fiyatı nedir hocam?

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Hocam maalesef detaylı temizlik yapmıyorum . 

Kullanıcı tavsiyeleri sonucunda sanırım  @silvershadow ve @AdanaDetailing hocalarımın tavsiyesiydi aracın camlarını hiç bir zaman açmıyorum. Sadece çalıştırmadan önce hava alsın diye kapıyı kapatmıyorum. Eğer klima dokunmuyorsa bence kesinlikle camlar açılmamalı. Benim düşüncem bu araç camlar açılmadan kullanılsaydı içi bunun yarısı kadar bile kirlenmezdi.  :)
Hocam bende camları kolay kolay açmam fakat nedendir bilemem benim aracın durumuda iyi değil . :)   

Maşallah yenilenmiş araç :=) 

@AdanaDetailing Sponsorumuz olarak güzel işlere imza atmaya devam ediyor. Mahmut ustanın da ellerine sağlık
Teşekkürler hocam . Mert'inde çok yardımı oldu hakkını yemeyelim . 

Maşallah emeğine sağlık yapanın, yaptıranda güle güle kullansın inşaallah. Ayıptır sorması nedir bu işlemin ücreti

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler hocam . Sorması ayıp değilde bu işlemi maalesef yapmıyorum . :)  

Mahmut hocam bu grup için çok faydalı bir arkadaşımız. Değerli bilgileri için teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler hocam . :)  

Koltuk alcantaralari sorunsuz, eskisi gibi :)  herkes bunu sormus, zarar mi goruyor acaba ?

Koltuk alcantaralari sorunsuz, eskisi gibi :)  herkes bunu sormus, zarar mi goruyor acaba ?
Kumaş türü ne olursa olsun kimyasal gördükten sonra ilk hali gibi olmaz fark edilebilir veya fark edilemez derecede yıpranır . Biz kumaşlara kimyasal sıktıktan sonra puzzi ile ıslak kuru vakumlama yaparak su ile duruladığımızdan ve kurutma işinde ekstra bir sıcaklığa maruz bırakmadığımızdan bu yıpranma olabilecek en az seviyede oldu . :)

Geri
Üst Alt