Jump to content

silverknight

Aracımı satıyorum : 2015 Golf 7 Highline DSG Garantili

Recommended Posts

1 dakika önce, Serkanasn yazdı:

Fiyatı oldukça uygun tutmuşsunuz manuel benzinli olanlarına 95-98 civarinda rakamlar talep edilirken.

Daha önce hiçbir satış tecrübem olmamasından kaynaklı sanırım. Volkswagen takas da 98.000 e sayacağını söyleyince ona göre belirlemiştim fiyatı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Serkanasn yazdı:

Aman bayii takas fiyatını esas almayın en son 68 e sayarız dedikleri 2013 tsi higline manuel aracımı 85 e satmıştım.

Anladım hocam. Peki sizce fiyatı ne olmalıdır ? Fiyatlandırma konusunda fazlasıyla acemiyim. Tavsiyeleriniz çok faydalı olur 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, silverknight yazdı:

Volkswagen takas da 98.000 e sayacağını söyleyince ona göre belirlemiştim fiyatı.

aman hocam, en son referans alınacak yerdir DOD ile birlikte. 73'e sattığım aracıma 65 vermişlerdi. Fiyatı acilen 115'e çıkarın.

silverknight bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, havzan yazdı:

Fiyat ucuz bence. 115 gibi sanki eder. Garantisi var daha. 

İyi satışlar

31 dakika önce, snoppy yazdı:

aman hocam, en son referans alınacak yerdir DOD ile birlikte. 73'e sattığım aracıma 65 vermişlerdi. Fiyatı acilen 115'e çıkarın.

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Dediğiniz gibi 115'e çıkardım gitti o zaman :) Daha önceki tecrübesizliğimden dolayı dod un verdiği fiyattan sonra yazmıştım. Şimdi biraz daha içim rahatladı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyat bence makul seviyede. Ucuz olsa zaten şimdiye satılırdı. :) Ayrıca bu aracın bayi fiyatı nasıl 189 bin tl oluyor? 7 ile 7.5 highline arasında o kadar fark var ki o liste fiyatını baz alarak fiyat girmek saçma olur. 

Belki 115’e de alıcı çıkar, kısmet işi. Hayırlı satışlar hocam.

Ünal Kaleci ve silverknight bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, AhmetCakmak yazdı:

Fiyat bence makul seviyede. Ucuz olsa zaten şimdiye satılırdı. :) Ayrıca bu aracın bayi fiyatı nasıl 189 bin tl oluyor? 7 ile 7.5 highline arasında o kadar fark var ki o liste fiyatını baz alarak fiyat girmek saçma olur. 

Belki 115’e de alıcı çıkar, kısmet işi. Hayırlı satışlar hocam.

İlanı bugün öğleden sonra açtım hocam zaten. Çok acelem de yok. Bekleyelim bakalım olmazsa. Aradaki fiyat farkı az bir fark değil sonuçta. Hepimiz için hayırlısı.

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dod un verdigi fiyat +10 bin formülü asLInda araç piyasa degeridir. Fiyat kesinlikle yüksek Degil . Normal..

Dod a (sıfır araç alırken takasta vs..) arac kaptirmaktan sa kapkaçta  iphone 8 telefon +maas+ laptopu Kaptırmayı tercih ederim 

kapkapçta  en azından karşı koyup direnirsiniz. Dod önce masaya çay söyler meditasyonik stilde önce sizi muhabbetle uyuturlar (doda arac kaptıranların çaylarına VAG PLUS 2 mg uyku ilacı karıştırmaları pek muhtemel) cebinizden  çaktırmadan 10 bin lirayı alırlar .  Direnmezsiniz eyvallah der çıkarsınız yeni sıfır km arac heyecanıyla!!

aks, silverknight, AhmetCakmak ve 1 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, Savatage yazdı:

Dod un verdigi fiyat +10 bin formülü asLInda araç piyasa degeridir. Fiyat kesinlikle yüksek Degil . Normal..

Dod a (sıfır araç alırken takasta vs..) arac kaptirmaktan sa kapkaçta  iphone 8 telefon +maas+ laptopu Kaptırmayı tercih ederim 

kapkapçta  en azından karşı koyup direnirsiniz. Dod önce masaya çay söyler meditasyonik stilde önce sizi muhabbetle uyuturlar (doda arac kaptıranların çaylarına VAG PLUS 2 mg uyku ilacı karıştırmaları pek muhtemel) cebinizden  çaktırmadan 10 bin lirayı alırlar .  Direnmezsiniz eyvallah der çıkarsınız yeni sıfır km arac heyecanıyla!!

Bu yoruma çok güldüm. Haklısınız:D

aks bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyatın yüksek olduğunu düşünmüyorum. 7.5 ile arasındaki farklar kasa ve hayalet gösterge olsa gerek, onun dışında elle tutulur bir fark yok. Ben aracımı 2015 de 95bin e aldım. Şuan ki karşılığı 250bin. Artısı yok mu var , 7.5 kasa , -45bin KM , + hayalet gösterge + kısmen farklı multimedya ekran. Şaka gibi ...
Bu zamanda ya zararına satarsın aracını yada satamazsın.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, uğr_05 yazdı:

Hayırlı satışlar dilerim Hocam 

2016 tdı dsg 26000 km de ki aracımı bir hafta önce 130 a verdim 115 iyi bir rakam 

iyi fiyata satmıssıniz. tamam enflasyona yenik düşen değer kaybeden bir TL var ama bayiden kaca almıstınız 2016 da?

DoğanARABACI bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...