Golf 7,5 paspas

yahya123

Üye
İsim
Yahya
Merhabalar tekrardan herkese iyi haftasonlari önümüz bayram, bayramda kurbanimizi allahin izniyle kesicez fakat camur kan olucak araba oyuzden kaucuk paspasa ihtiyacim var malum kis ayindada hali paspasin uzerinde çamur izi kaliyor cikmiyor nekadar temizlesekte ilk haline dönmuyor sizden ricam eger kaucuk paspas satan bir tanidiginiz varsa yönlendirebilirmisiniz servis fiyatlari inanilmaz yuksek simdiden cok tesekkur ediyorum herkese iyi forumlar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam ben l.lockrr marka aldım çık memnunum bire bir uyumlu cuk diye oturdu tabiri caizse 

tavsiye ederim..

Hocam tesekkur ederim nereden alabiliriz biz bu paspasi ve fiyati nedir acaba

Hocam bende var orjina golf 7 kaucuk paspas 25 bın km de kullanıldı ama suan yanımda degıl işyerim olan şehirde. Bayramdan sonra dönebilirim oraya ne yazık ki

Hocam hepsiburada golf 7 uyumlu l.locker 130 civarı bir fiyata aldım siyah olan gayet memnunum arka şaft tünelini de kapatıyor çok hoş

Hocalarim cok tesekkur ederim internetten siparis gecicem artik barama kadar ulasirsa on numara olucak iyi forumlar herkese

Aracımda bayiden çıkarken hediye verilen kauçuk paspas mevcut , arka ayak havalandırmayı kapatıyor , 4d-5d gibi paspaslarda bu sorunu yaşayan var mı ?

Geri
Üst Alt