Dunlop mu? Pirelli mi? Bridgestone mu?

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Pirelli gelse iyidi ama gelmediyse yapacak bir şey yok; çünkü tamamen şans işi.

Ayrıca Dunlop'un  sırt desenini  şahsen  çok beğeniyorum.

Dunlop'ta Sport maxx serisinin iki türü var. Acaba TT'mi yoksa RT'mi? RT biraz daha farklı bir hamura sahip TT'ye göre.. Fakat gürültü konusunda her ikisinin de geçilmeyişine bakarak Pirelli'nin daha yumuşak hamurlu olduğu çıkarımını yapmak zor değil. Malumunuz hamur yumuşak oldukça sürtünme artıyor, sürtünme arttıkça gürültü düzeyi doğru orantılı olarak artıyor. Karşılaştırma ve AB etiketleri burada:

@silvershadow

hocam algida seçicilik mi bilmem ama son gunlerde baya sportmaxx rt görmeye başladım golflerde.

Arkadaşlar, aracım üzerinde 17" jantlarım varken Pirelli Cinturato P7 lastiklerim vardı.

18" e geçmeden bayağı bir araştırdım.. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 aldım. İyiki de almışım. 225/40r18 ölçülerinde, inanılmaz sessiz bir lastik, yumuşak.. Şiddetle tavsiye ediyorum  &:

@silvershadow  hocam comfortline da standart olan 16" Dover hangi  lastiklerle geliyor acaba? Onlar da dunlop mu olur?

Konuyu gorunce aklima geldi,bayiide teslimatini bekledigim comfortline aracimda hankook diye bir lastik markasinin lastikleri vardi, sizce bu normal mi, fabrikadan bu lastiklemi cikmistir, degistirilmis olabilir mi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim araç 225/45/17 91W Pirelli Cinturato P7  lastikler ile geldi yol tutuşu frenleme çok güzel beğeniyorum güvende hissediyor insan... pirelli için diğer markalara göre biraz yolu hissettiriyor deniyor bir michellin veya başlıkta ki diğer lastikleri deneyip tecrübe edemediğimden fazlada bir şey diyemeceğim.. aracına stokta pirelli gelenler üzülmesin :) Yenisini takana kadar en güzeli buu..

ragipertas dedi:
Konuyu gorunce aklima geldi,bayiide teslimatini bekledigim comfortline aracimda hankook diye bir lastik markasinin lastikleri vardi, sizce bu normal mi, fabrikadan bu lastiklemi cikmistir, degistirilmis olabilir mi

Koskoca    Volkswagen Araçlarına    Uzak Doğulu Ucuz Lastik  Hankook  Kullanıyorsa    Bu Ayıbın  Daniskası  .

alper32 dedi:
@silvershadow  hocam comfortline da standart olan 16" Dover hangi  lastiklerle geliyor acaba? Onlar da dunlop mu olur?
Sürekli aynı lastik gelmiyor hocam. En doğrusu da bu bence. Şansına ne çıkarsa ;)

alper32 dedi:
Değerli Hocam,

Dunlop, Michelin, Hankook ya da diğerleri olabilir.  Her üretim partisinde farklı marka geliyor.

ragipertas dedi:

Değerli Hocam,

Hankook lastikler nadiren de olsa 16 inch olanlar arasında gelir. Performans olarak Dunlop lardan daha iyidir. Ve değişiklik yapılma imkan ve ihtimali olmadığını biliyorum.

gdervisoglu dedi:
Arkadaşlar, aracım üzerinde 17" jantlarım varken Pirelli Cinturato P7 lastiklerim vardı.

18" e geçmeden bayağı bir araştırdım.. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 aldım. İyiki de almışım. 225/40r18 ölçülerinde, inanılmaz sessiz bir lastik, yumuşak.. Şiddetle tavsiye ediyorum  &:
:'(

silvershadow dedi:

Değerli Hocam,

Hankook lastikler nadiren de olsa 16 inch olanlar arasında gelir. Performans olarak Dunlop lardan daha iyidir. Ve değişiklik yapılma imkan ve ihtimali olmadığını biliyorum.
Tesekkur

Değerli Hocam,

Hocam, Tesekkur ederim bende biraz arastirdim golf le yapilan test sionuclarini buldum, surtunmesi malesef fazlaymis..  http://www.autoexpress.co.uk/accessories-tyres/88478/tyre-reviews-best-tyres-2014-2015

ragipertas dedi:

bi standart yok galiba

benim araçta michelin vardı beklerken diğer araçlara baktım hankook vardı

Geri
Üst Alt