Radyo sokme aparati

İsim
Meriç Mavisu
Çinli mib aldim suanki multimedyayi sokmek icin o ince anahtara benzeyen metallerden lazim ama bulamadim 30 40 liralik setlerde 1 adet var ama 4 tane lazim radyoyu onlar olmadan sokmenin bir yolu var midir ??

Çinli mib aldim suanki multimedyayi sokmek icin o ince anahtara benzeyen metallerden lazim ama bulamadim 30 40 liralik setlerde 1 adet var ama 4 tane lazim radyoyu onlar olmadan sokmenin bir yolu var midir ??
Hocam metal tırnak törpüsü ile deneyiniz belki başarılı olursunuz. İzmirde iseniz bende 4 adet mevcut. Size sökmek için verebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çin'den söyleyip sabretmenizi öneririm. içine rastgele bir şey takarsanız sıkışıp başınızı ağrıtabiliyor (deneyimle sabit :)  ). Bekleyemem diyorsanız yakınınızdaki fazla kredi kartlarını internetten ölçülerine bakıp ona göre kesebilirsiniz. Boyutlarını tutturamazsanız içinde sıkışıyor uyarmadı demeyin.

Ben törpü ile söktüm defalarca mantığını anlayınca çıt diye çıkıyor zahmetsizce 

Degerli Hocam

Aklınızda olsun

Hız uyarı ayarlarını

Kış lastik ayarları vb kişiselleştirilebilir özellikleri default fabrika ayarlarına getirmeyi unutmayın.

Yoksa tüm o eziyetli sökme ve takma işlemini bir kere daha yapmak zorunda kalabilirsiniz.

@Meriç Mavisu hocam yaylı bir kilit sistemi var genişliği kanala denk gelen bir cisimi (mesela törpü ) içine itiyoruz o kilidi serbest bırakıyor . Törpüde sökme aparatındaki çentik bulunmadığı için geri çekersek kilit serbest kalıyor. O sebepten geri çekmeden elimizle cihazı dışa doğru çekerek kilidi kurtarıyorz olay çok basit inanın.

@Meriç Mavisu hocam yaylı bir kilit sistemi var genişliği kanala denk gelen bir cisimi (mesela törpü ) içine itiyoruz o kilidi serbest bırakıyor . Törpüde sökme aparatındaki çentik bulunmadığı için geri çekersek kilit serbest kalıyor. O sebepten geri çekmeden elimizle cihazı dışa doğru çekerek kilidi kurtarıyorz olay çok basit inanın.
Hocam 4 tanemi lazim torpu 2 tane mi ??

Geri
Üst Alt