Mk7 gizli özellikleri

Güven

Yeni Üye
İsim
Güven
Merhaba değerli arkadaşlar 2016 golf7 sahibiyim. Gizli özelliklerini açtırmak istiyorum.açtırdığım takdirde garantiden çıkarmı, araca herhangi bir arıza verdirir mi, birde gizli özellikleri açtıran arkadaşlar varsa tavsiyeleri neler olacak dikkat edilmesi gereken hususlar var mı şimdiden teşekkür ederim

Merhaba hocam, gizli özellik açtırmak ne araca zarar verir ne de garantiden çıkmaya sebep olur. Sadece farların çakarları yanması vs vs gibi bazı durumlar muayeneden geçmeyebilir. Onun dışında hiç bir sorun yaşatmayacaktır.

Merhabalar; Keşan yakınlarında gizli özellikleri açtırabileceğim herhangi bir yer tavsiye edebilimisiniz?

MK7  holojen stoplarda  bagaj  kapağında olan kısımlar da fren ile beraber yanar ise muayeneden kalıyordu dimi ? Geçeri yok mu bu işin :D

MK7  holojen stoplarda  bagaj  kapağında olan kısımlar da fren ile beraber yanar ise muayeneden kalıyordu dimi ? Geçeri yok mu bu işin :D
bagaj kapağındaki parkların frenle birlikte yanması muayenede engel oluşturmaz. parkları sinyal olarak kodlarsanız sıkıntı olabilir.

@NeXuS 

Birkaç yerde bagaj kapağındaki stopların da frenle yanması ağır kusur kabul edildi, muayeneden geçemedim gibi yazılar okumuştum. 

bagaj kapağındaki parkların frenle birlikte yanması muayenede engel oluşturmaz. parkları sinyal olarak kodlarsanız sıkıntı olabilir.
bu konuda yanıldığınızı üzülerek belirtmek isterim saygıdeğer hocam. Bagaj tarafı 3 stop lambası kodlanması ağır kusur sayılacaktır ve muayene tekrarı getirecektir. Tüvtürk kynak bilgisi olup kendi aracımda da uygulamışlığım vardır. saygılarımla iyi forumlar dilerim.

@NeXuS 

Birkaç yerde bagaj kapağındaki stopların da frenle yanması ağır kusur kabul edildi, muayeneden geçemedim gibi yazılar okumuştum. 
Doğrudur hocam Ağır Kusur olarak muayene tekrarı söz konusudur.

Hocam kaçarı yokmudur bunun. Kodlama vs. ile tekrar uğraşmadan 😊😊

bu konuda yanıldığınızı üzülerek belirtmek isterim saygıdeğer hocam. Bagaj tarafı 3 stop lambası kodlanması ağır kusur sayılacaktır ve muayene tekrarı getirecektir. Tüvtürk kynak bilgisi olup kendi aracımda da uygulamışlığım vardır. saygılarımla iyi forumlar dilerim.
yanlış bilgilendirme için özür dilerim  X(

kusura bakmayın

muayenede kuralları uygularlar. kurallara uygun değilse yapacak birşey yok.  :000063-medium:

yanlış bilgilendirme için özür dilerim  X(

kusura bakmayın

muayenede kuralları uygularlar. kurallara uygun değilse yapacak birşey yok.  :000063-medium:
Aslında b7 passat arka led olursa eğer tüm parklar fren lambası olarak kullanıyor. Passat geçerken golfün geçmemesi garip ve bu 2 araçta avrupa standartında üretiliyor.

Geri
Üst Alt