Tutkusuz Aşk olmazmış:)

Güle güle kullanın hayırlı olsun.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@driver_can hayırlı uğurlu olsun hocam maşallah :)  Amerikan parkların açık olduğu fotoğrafta parklar mı yanıyor gündüz farı olarak mı kodlandı acaba?  

@driver_can hayırlı uğurlu olsun hocam maşallah :)  Amerikan parkların açık olduğu fotoğrafta parklar mı yanıyor gündüz farı olarak mı kodlandı acaba?  
Teşekkür ederim Amerikan parklar normalde kısa farlar ve parkları kendim kumandadan yaktığımda yanıyor.Gündüz farlarında yansın istemedim.İç ambiyanslara bağlı olduğu için kapıyı açıp kapadığınızda sadece Amerikanlar böyle yanmış oluyor fotoğrafta öyle Bi ana ait.

Tekrardan hayırlı olsun :) sanırım bu 3. hayırlı olsun :D

Diğerleri gibi bu da güzel görünüyor ne diyim kazasız belası kullanmak nasib olur inşallah.

Tekrardan hayırlı olsun :) sanırım bu 3. hayırlı olsun :D

Diğerleri gibi bu da güzel görünüyor ne diyim kazasız belası kullanmak nasib olur inşallah.
Amin teşekkür ederim:)yok bu 4. Golf ilki sıfır aldığım tungsten diğer 3ü beyaz 1.4 tsi 122-125 versiyonları bu act 140 hp denk geldi.

Eskileri de hatırlamış olalım :)

4zargq.jpg

JDQAYn.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@driver_can hocam hepsi çok güzel ancak tungsten gri efsane gerçekten,belki bende de olduğundan gözüm ona kayıyor olabilir:)olması gerken herşey tam kıvamında araçlarda.yeni aracınızda da kazasız belasız sürüşler...

@driver_can hocam hepsi çok güzel ancak tungsten gri efsane gerçekten,belki bende de olduğundan gözüm ona kayıyor olabilir:)olması gerken herşey tam kıvamında araçlarda.yeni aracınızda da kazasız belasız sürüşler...
Teşekkür ederim tungstenin yeri ayrı cidden bende.

Hayırlı ve uğurlu olsun... Kazasız nice güzel günlerde kullanın... Benimde ikinci Golf aracım, aynı heyecan ve tutkuyla kullanıyorum...

Biraz ilgilendim dış yıkama sunroof kanalları temizliği ve tüm fitillerin bakımını yaptım.

LDDPbG.jpg

PDD3lN.jpg

Z33N9a.jpg
lZZYOX.jpg

[mention=4717]palsak[/mention] hocama katılıyorum nasıl bir temizlik yaptınız ayrıca sunroof için temizliğin yöntemi? dikkat edilmesi gereken noktalar var mıdır varsa nelerdir? Şimdiden teşekkürler

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Apc ürünü ile kanaldaki tozu Çamuru temizledim ıslak apc sıkılmış bez ile.Daha sonra da würth marka fitil yenileyici sprey mevcut onu sıkıp eski formuna getirdim.Çok bastırmadan hassas Çünkü sunroof tam açıldığında önde çıkan rüzgarlık perdesini de bezle sildim.

Evlilik telaşını atlattım.Artık rutin gündelik yaşantıma geri döndüm.Aracımla da  tekrardan daha çok ilgilenmeye başladım.Bir iki temiz pozunu ekleyeyim:)

aY4842.jpg

Y6181k.jpg

moVgV4.jpg

2EF8C493-F576-461B-84A2-BF775C8AF890.jpeg

DBE53EF6-A18C-4BA8-9DC7-C9D5AAE613B1.jpeg

Geri
Üst Alt