Araç için branda tavsiyesi

İsim
TolgaTolga
Değerli arkadaşlar forumda yeniyim konu başlıklarında falan hata yaparsam uyarın lütfen..Ben kuşlardan ve tozdan şikayetçiyim ve branda aldım..Henüz yolda ancak sizlerden gelen önerilere göre kullanıp kullanmamaya karar vericem..Ürün miflon destekli ve çok methedildi.Aracım iki yaşında ve beyaz renk bir de cam tavan var..Herhangi bir olumsuzluk yaşarmıyım veya bu durumla ilgili olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum..Aracınızı çocuk gibi sevince :) her önlemi almak istiyorsunuz.Şimdiden teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam branda boyaya zarar verir diyorlar diye ben de yumuşak en azından diye çarşaf örteyim demiştim ancak çarşaf bile rüzgardan sallandıkça boya yüzeyindeki tozlar kılcal çiziklere sebep olur dedi peder bey. Peki deyip vazgeçtim ben de. Branda da aynı etkiyi gösterebilir hocam

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hepsi zarar verir diyorlar ama ben kalın keten kumaş tarzı beyaz bir çarşaf örtüyorum kılcal çiziklere filan rastlamadım şimdiye kadar

tavan-ön kaput ve yan camları kapatacak şekilde örtüyorum sorun yok.

Yeriniz müsaitse ilk videodaki ürün çok kullanışlı olabilir.

Fiyatını bilmiyorum ama bütçe müsaitse ve bulabiliyorsanız ikinci videodaki ürün çok kullanışlı duruyor.

Hocam branda boyaya zarar verir diyorlar diye ben de yumuşak en azından diye çarşaf örteyim demiştim ancak çarşaf bile rüzgardan sallandıkça boya yüzeyindeki tozlar kılcal çiziklere sebep olur dedi peder bey. Peki deyip vazgeçtim ben de. Branda da aynı etkiyi gösterebilir hocam

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Çarşaf en etkili yollardan biridir., boyanın kılcal çizilmesi mi daha kötü yoksa kavurucu güneş ve kuş pisliğinden oluşacak vernik yanıkları mı.? hangisi daha kötü olur

Değerli yanıtlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar..Cidden karışık bir durum..Bu brandayı almasam arabayı yıkadıktan 2-3 saat sonra toz kaplıyor.Birde kumru çift var..Arabanın aynı noktasına pisleyen grrrr.... 

Geri
Üst Alt