6,5" Ekranlı Composition Media

Onur dedi:
Servis ve ender elektronik belli bi ücret karşılığı aktive ediyor bu özelliği.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak

gönderildi
Ücreti belli mi peki?
Passatlarda actiran var tam hatırlamıyorum ama 600-700 tl civari

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yok artık ya 600-700.  :-

Bu is bi şekilde vag.com a gider  s=s15

@the_dr

Hicbir gecikme yaşanmaz hocam. Bu teknolojide Wireless olarak müthiş veri aktarim hızı var.

Mirrorlink de kablosuz aktarım var mı acaba? Yoksa sadece kablolu aktarım mı mevcut.

@yusuf hocam kablosuzda varsa illaki bu uygulamayı açtırmak lazım. Zam üzerine zam yedik zaten, son vuruşuda böyle yaptılar:)

yeni gelecek olan comfortline araçlarda benim gibi opsiyon ekleten composition media nın ekranı hangi boyutta olacak bir kişide bunu açıklasa?????? meraktan çatlıcam  forumda composition ekranlı araça olan yok mu? s=s20

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende şöyle bir duyum aldım ender elektronik açıyormuş uygulamayı fakat araç hareket ettiği zaman kapanıyormuş. Şu aralar bunun ile uğraşıyoruz demişler. Aynı şekilde bu konuşmayı yapan yakınımda passat var 6,5". Hareket edince kapanma sorunu hallettikten sonra haber veririz demişler. Birde bugün passat bindim mirrorlink tıkladığınız zaman aktivasyon kodu gerekli servis ile görüşün yazısı çıkıyor. Burdan yola çıkarsak her türlü olucak ama nasıl ne şartlar ne maliyette belli değil. Ayrıca app store ve google store da volkswagen media control app üzerinden navigasyon kullanabilicez şayet halledebilirsek. İsterseniz internette discover pro için olan videolar var onları izleyin oldukça efsane şeyler yapabiliyorsunuz yakınınızdaki cafeler, hoteller, benzinlikler v.b şeyleri görebiliyorsunuz ayrıca yol haritası alabiliyorsunuz. Fakat şöyle bir şey var izlediğim bütün videolarda hep kablo ile bağlıydı araca telefon usb üzerinden.

@blackfear13 Sizi çok yanlış yönlendirmek istemiyorum yanlış bilgide vermek istemem ama sanırım 5.8" versiyonu geliyor. Opsiyon olarak 6.5" olanı alamıyorsunuz diye okudum forumlarda ama yanlış bir bilgide vermek istemem yani :/

Ender yapmış yapacağını mirrorlink halletmiş. Şimdide android telefon sıkıntısı çıktı bakalım. Bide telefon mu değiştiricez şimdi :) İOS çıkar inş. :) Linke te golf yazmıyor. Muhtemelen daha hiç yapmadığı içindir ama passat b8 gelen ekran ile bizimkiler aynı olması lazım onu yapar diye düşünüyorum....

http://enderelektronik.com.tr/mirror-link.html

mcanerol dedi:
Ender yapmış yapacağını mirrorlink halletmiş. Şimdide android telefon sıkıntısı çıktı bakalım. Bide telefon mu değiştiricez şimdi :) İOS çıkar inş. :) Linke te golf yazmıyor. Muhtemelen daha hiç yapmadığı içindir ama passat b8 gelen ekran ile bizimkiler aynı olması lazım onu yapar diye düşünüyorum....

http://enderelektronik.com.tr/mirror-link.html
Ender bu işte kalitesini belli ediyor her zaman.

@yusuf Aynen öyle bide şu fiyatları biraz indirse süper olacak.

Geri
Üst Alt