6,5" Ekranlı Composition Media

mustafaos7 dedi:
Ya ben comfortline araca 5.8 inc composition ekletmiştim hala net bişey yok mu bu konuda 5.8 mi gelecek 6.5 mi?
5.8'i  Sipariş Verirkenmi Eklettiniz Yoksa Aracınız  Geldikten Sonramı Eklettiniz Bende Bunu Öğrenmek İstiyorum .
Siparişi  verirken ekletmiştim. Eğer siparişiniz üretime planlanmadıysa ekletebilirsiniz planlandıysa ekletmek istiyorsanız teslimat 1-2 ay uzar benim bilgim dahilinde böyle.
Evet Yetkili Satıcıya Daha Önce Sormuştum Jantlar İçin  Sürecin Uzayacağını Söylemişti Bende Vazgeçmiştim , Bilgi İçin Teşekkür Ederim.

@mustafaos7

hocam satış temsilcinizi arayın onlar farklı bir ekrandan görüyorlar net olarak. bana da st söylemişti evet 6.5 geliyor diye. sipariş highline larda direk öyle geliyor ama ekletilen 5.8ler 6.5 oluyor mu muamma

@mcanerol

mirrorlink olursa telefonun ekranını araca yansıtıyoruz sanırım. O Sırada telefondan navigasyon açsak araçta da Görünür mü diyorsunuz?

@maniax

Telfonda ne açarsan ekrana gelir. Ekrana yaptıkların da telefona etki eder. Müthiş birşey yani.

5.8 alanlar 6.5 yapamaz ucuz şekilde. En iyi ihtimal kendi cihazlarını satar 6.5 alırlar. Oda çok masraflı olur.

@yusuf

ben de ekranım büyüdü diye seviniyodum. neler varmış arkadaş vay be  :)

Mirrorlink harika bir özellik. Bir şekilde yükletebilmemiz gerekli. Ücretsiz olarak yaptırabilirsek daha iyi ama olmazsa maliyetine katlanıp bu özelliği almak lazım.

@maniax Mantıken telefon ekranını yansıtıyorsak. Aynı şekilde telefonda navigasyon açar isek ekrana yansıtıp kullanabiliriz. Ve bunu yapabilirsek gerçekten mükemmel olucak. Arada apart ve ya kablo olmadan yapılıyor olmasıda cabası yani :D

peki bu mirrorlink özelliğinde bir gecikme olmuyor mu ? navigasyonu telefon ekranıyla aynı hızda araç ekranında görmek  önemli  , şehirlerarası çok önemli değil ama şehir içi gecikme olursa bir faydası olmaz , yanlış yollara girer dururuz.

edit : kablolu baglantıda belki gecikme olmaz , ama kablosuzda olabilir diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar az önce canlı destekle konuştum. mirrorlink servislerde ücretli olarak yükleniyor ama ücretini bilmiyorum dedi.

@maniax

hocam mirrorlink sadece 6,5 inch lerle mi uyumlu olacak , bilginiz var mı ?

Servis ve ender elektronik belli bi ücret karşılığı aktive ediyor bu özelliği.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@the_dr hocam bu mirrorlink bildiğim kadarıyla vw nin MİB 2 diye adlandırdığı 2.nesil multimediya arayüzleri ile geliyor. buradan yola çıkarsak 5.8 e uyumlu olması zor görünüyor diye tahmin ediyorum.

Onur dedi:

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak

gönderildi
Ücreti belli mi peki?

maniax dedi:

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak

gönderildi
Ücreti belli mi peki?
Passatlarda actiran var tam hatırlamıyorum ama 600-700 tl civari

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt