6,5" Ekranlı Composition Media

@erkanz

Benim Aralik 15 teslim aracimda 0624 yazilim var. VW avrupa bu konuda ileride demektir  :'( &:

@ansolak

Merhaba,

Geçen hafta teslim aldığım aracımın 6.5 compsition media sistem bilgisi bu şekilde. Sizinkinden tamamen farklı, menuden car connect ya da mirrorlink türü seçenekler çıkmıyor. Sizce bu araca Android auto ya da mirror link kurma ihtimalim nedir?

teşekkürler

mavişimşek dedi:
@ansolak

Merhaba,

Geçen hafta teslim aldığım aracımın 6.5 compsition media sistem bilgisi bu şekilde. Sizinkinden tamamen farklı, menuden car connect ya da mirrorlink türü seçenekler çıkmıyor. Sizce bu araca Android auto ya da mirror link kurma ihtimalim nedir?

teşekkürler

H24 nedir yahu?!  s=ohmygod

Nasıl ulaşıyoruz bu ekrana? Merak ettirdiniz beni de, bakmak istiyorum  :)

Benim ekranda bugün ilk kez siyah ekran problemini verdi.1 saat sonra tekrar çalıştırdığımda ekran geri geldi.Paylaşılan dökümanda 613 üzeri yazılım sahiplerine güncellemeye gerek yokmuş ve güncelleme notlarında siyah ekran sorununun çözüldüğü bilgisi verilmiş.Demekki üst yazılımda olanlarında siyah ekran sorunu olabiliyormuş :) (yazılım sürümü 622 )Neyse bir iki defa daha yaparsa giderim servise bir hesap sorarım artık.

SAYGILARLA

yabancı forumlardan

device 3Q0035820A, hardware 523 olanlarda Car Net çalışıyormuş.

UK de mirrorlink aktivasyonu 160 pound. Yani bizdekinden pahalı sanırım.

Bazı MIB2 lerde MIB1 yazılımı yüklü olabilirmiş. Bu yüzden bazılarında deaktif halde mirrorlink varmış.

Polo da retrofit olarak mirrorlink eklenebiliyormuş. Golf için henüz kesin bir tarih yokmuş.

https://speakev.com/threads/car-net-apple-carplay.9868/page-3

mavişimşek dedi:
@ansolak

Merhaba,

teşekkürler

Hocam aracin yaninda 2.nesil composition media kitapcigi da geldimi. Kullanim kilavuzu ?  Geldiyse en kotu mirrorlink şimdilik.

Yeni bilgilere ulastikca buradan paylasiriz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ansolak dedi:
Hocam aracin yaninda 2.nesil composition media kitapcigi da geldimi. Kullanim kilavuzu ?  Geldiyse en kotu mirrorlink şimdilik.

Yeni bilgilere ulastikca buradan paylasiriz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet, 2. nesil ifadesi var. Satıcı birkaç defa eğer mirrorlink aktive edilirse kullanırsın dedi ama ben android auto kısmını atlıyor diye düşünmüştüm :(

Tamam, bu durumda haber bekleyeceğiz, tekrar teşekkürler

Benim donanım ve yazılım model numaralarıyla arama yaptım

http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=11132&page=3

Burada birisi Polo için app connect menusünü açtırmış. İşin ilginç tarafı, benim HW ve SW modelleri hep Polo larda çıkıyor.

HW:H24 SW:0240

Sanırım bir yerlerde yanlış yazılım yükleme problemleri var.

dtkorkmaz dedi:
yabancı forumlardan

device 3Q0035820A, hardware 523 olanlarda Car Net çalışıyormuş.

UK de mirrorlink aktivasyonu 160 pound. Yani bizdekinden pahalı sanırım.

Bazı MIB2 lerde MIB1 yazılımı yüklü olabilirmiş. Bu yüzden bazılarında deaktif halde mirrorlink varmış.

Polo da retrofit olarak mirrorlink eklenebiliyormuş. Golf için henüz kesin bir tarih yokmuş.

https://speakev.com/threads/car-net-apple-carplay.9868/page-3

Merhabalar ben aracımı alalı 5 gün oluyor aracım  dsg highline benim aracım app-connect sekmesin göremedim birde Voice yazan yere mute yazıyor acaba donanım farklılıklarımı var bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

Merhaba,

Sizin yazılım ve donanım versiyonları kaç gözüküyor?

ugrckmk dedi:
Merhabalar ben aracımı alalı 5 gün oluyor aracım  dsg highline benim aracım app-connect sekmesin göremedim birde Voice yazan yere mute yazıyor acaba donanım farklılıklarımı var bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

c705ed9505f99855e77575c2873f9902.jpg

Güncellme gelmis nasıl yaparım

Sent from my iPhone using Tapatalk

mavişimşek dedi:
Merhaba,

Sizin yazılım ve donanım versiyonları kaç gözüküyor?

donanım 523 yazılım ise 0624 yazıyor  aracımı 29 unda teslim aldım yeni  gümrük girişli bir araç

Geri
Üst Alt