Acil yardım arkadaşlar.

Mehmetaliarkali

Yeni Üye
İsim
Mehmet Ali
2012 model Nissan Juke  tekna paket

1.5 dizel ( değeri 61-62 bin lira)

50bin km de 3 yerinde lokal boya olan aracımı,

bugün itibarı ile

2014 model 1.6 tdı midline plus

4.5 parça boyalı 160 bin km de golf7  ile

başa baş takas ettim. İki aracın da kazası yok motorlarında bir sıkıntı yok. Herhangi bir sorunu yok. Sizce bu alışverişim ne kadar mantıklıydı olumlu olumsuz yanıtlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim 

hayırlı olsun, alış veriş tamamlanmış, iyi günlerde kazasız belasız kullanın. 

Hayırlı olsun hocam. Hocamızın dediği gibi alışveriş tamamlanmış. Her ne kadar ikiside yaklaşık olarak aynı değerde olsa da ben 50bin km'deki aracımı 160bin km'deki araç ile takas etmezdim. Kazasız belasız sürüşler.

Km yüksekmiş.

yine de hayırlı uğurlu olsun hocam 

Güle güle kullanın. İnşallah Golf’te sürpriz sorunlar çıkmaz. Km dışında iyi bir araba almışsınız.

160.000 km'de olsa bile bakımları iyi ve zamanında yapılmış bir araç problem çıkartmaz. Hayırlı olsun.

alışveris olmuş bitmiş. bu saatten sonra pişmanlık olsa da TESLA nın zaman makinesine ihtiyacınız var.!

hayırlı olsun demekten başka bişey diyemeyiz

@Mehmetaliarkali 

Alana da satana da hayırlı olsun Değerli Hocam 

Kilometresini umursamayın. 500 bine kadar sorun yok..

Kilometre yapmış araç zorunlu olarak bakım yapılmış araçtır. 

120 bindeki ağır bakımları da layıkıyla yapılmışsa sorun yok.

Golf karşısında  Juke , gençlerin hevesini almasını saglayacak oyuncak gibidir. 

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim 

Vakit ayırıp cevap yazan arkadaşlar teşekkür ederim. 

Araçtan çok memnunum şimdilik. Hem özellik-donanım olarak hem sürüş keyfi olarak gerçekten on numara buldum. Juke kullanım olarak doblo tadı veriyor düşünen varsa attan inip eşege binmek gibi diyebilirim.   :)   Fiyat olarak bugün satsam juke dan daha kolay ve yüksek bir fiyata satabileceğimi düşünüyorum. Tekrar teşekkür ederim. 

Geri
Üst Alt