Silvershadow sonunda hayaline kavuştu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Değerli Hocam 

Teşekkür ederim.

Kriz cesurlar için girişimlere açık alanlar sunar.. Fırsatlar genellikle çekimser çoğunluğun   "aman elimizdekine sahip çıkalım"  diyerek kabukların cekilmelerinden doğan boşluklarda koşturur, boy verir ve güçlenir..

Alırken kâr edenlerdenim. 

Şu an aynı araç rodaj yapılmamış haliyle tüm kampanyalardan sonra 136 bin liradan aşağı kesinlikle değil.

Amin Hocam. Allah herkesin gönlüne göre versin ve önce olmayanlara versin. 

Kısmet olursa 1.5 TSI DSG Highline Cam tavanlı araç hayalim var bayramdan sonra...

Bakalım..
Devletimiz açısından  dinamik ekonomi anlamında  3 ayda 2 ÖTV,   2 KDV ödeyerek   yıllık büyüme hızımıza katkıda bulunacaksınız. Bir ilköğretim okulu yaptırmış kadar olmasada yine de  hallice bi vatandaşlık  payı katkısı ödemeniz anlamlı olacak .

Yazdıklarımı nükte /yergi olarak kesinlikle algılamayınız. 

Avrupa /Amerika standartlarında  bir araca en fazla 2 yıl binmemiz lazım. ama vergiler zorluyor maalesef. yoksa bende hadi 3 ay olmasada 6 ayda bir yeni tatlar almak isteyenlerdenim. 

Murat hocam hayırlı uğurlu olsun
emoji4.png

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Değerli Hocam 

Teşekkür ederim 

Murat hocam sizleri tekrardan aramızda görmekten büyük mutluluk duydum.. 

Hayırlısı olsun Kazasız Belasız sürüşleriniz olsun..

Deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz sizi severek takip ediyoruz :D  

Sevgiler Saygılar 

Murat hocam sizleri tekrardan aramızda görmekten büyük mutluluk duydum.. 

Hayırlısı olsun Kazasız Belasız sürüşleriniz olsun..

Deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz sizi severek takip ediyoruz :D  

Sevgiler Saygılar 
Değerli Koray Hocam 

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için 

Amin dilerim cümlemize nasip olsun 

Ben şanslı bir adamım..

Gayretlerimin boşa gitmediğini görmek güzel.

Bir de kendi mesajlarımı düzeltme yetkisini tekrar alırsam ne mutlu bana.

@silvershadow Murat hocam,sizinle gorusuyoruz arada ama aylar sonra aklıma gelip foruma girince bu başlık beni çok mutlu etti.Allah kaza bela vermesin,sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt