Silvershadow sonunda hayaline kavuştu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@silvershadow Murat hocam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın yeni arabanızı.

2 aydır sizi göremiyorduk bırakıp gittiniz diye düşünüyordum umarım herşey yoluna girmiştir.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim Değerli Selçuk Hocam.

Şükürler olsun yaramaz bir durum yok.

Dostlarımızı ve dost görünenleri ayırt ettik bu dönemde sadece

Hocam Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Darısı bana inşallah. Seçiminiz çok iyi bence. Comfort alıp sürüş ve ışık görüş paketini ekletmemek olmazdı. Eksiklerde start stopun durmadan çalışması golf 7 de vardı hocam. Bende 2015 comfort golf 7 vardı o da çoğu zaman araç durmadan stop ediyordu. Güle güle kullanın
Teşekkür ederim Değerli Ahmet Hocam;

Daha iyileri sizin olur inşallah.

@silvershadow Murat hocam hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güle güle kullanın  s=sofor s=bigstar
Teşekkür ederim Değerli Nevzat Hocam;

Sizi forum vesilesiyle tanımaktan onur duydum. 

Tüm güzel dileklerinizi bil mukabil sizin için de dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Nfk
Ben 1.0 tsi dsg yi ilk aldigimda cok yakıyor diye tedirgindim ama artik normal hatta az bile deponun 50 lt olmasi ibrenin erken dusuyormus algisi yaratiyor.onceki aracim 55 ti.Bursa kkaracabey boğaz i git gel 200 km de 50 tl benzin yaktik 120 110 hiz 30 km köy yolu iyi degerler.hizlqnmasida cok iyi 110dan 180e cok kolay ivmeleniyor.millet cok on yargili fakat su anda bir yere nezman gidecegiz diye bekliyorum inesim yok aractan.
Bunlar öylesine ayağınızı yerden kessin diye binilen araçlar değil.

3 yaşında kızım bile bütün koltuklarına oturdu, "bu beyazı sevdim çok güzel" dedi. 250 km den fazla yolculuk etti. Normalde midesi bulanır ama Golf'te bulanmadı. 

Uçan halı misali bir yerden ötekine gitmek.. Ne gam ne keder.. Ohhh

Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin , golfü satıp tekrar golf almak aracın ne kadar başarılı olduğunun en büyük göstergesi bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Değerli Erkan Hocam;

kesinlikle haklısınız..

Golf'ü bir kez kullanan ya üst segmente geçmeli ya da yine Golf'e binmeli.. Çünkü başka türlü mutlu olma imkanı ve ihtimali yok

Hocam hayalet göstergede devir saati ve hız göstergelerinin arasındaki bilgi ekranı navigasyona dönüşebiliyor mu audilerdeki gibi??
Dönüşemiyo hocam! vw +para almadan halihazırda altyapısı olan hiçbirşeyin hicbir yazılımın sunumunu yapmaz

bu renkli tv alıp , renkli yayın izlemek için samsunga +2000 lira daha  eft geçmeye benziyor. +parayı vermezsen siyah beyaz izle geç diyor adam. 

Hayırlı olsun hocam
Teşekkür ederim Değerli  Hocam

Hocam hayalet göstergede devir saati ve hız göstergelerinin arasındaki bilgi ekranı navigasyona dönüşebiliyor mu audilerdeki gibi??
Yanıtınız evet navigasyon ekranına dönüşebiliyor;

ancak belirtmeliyim bahsettiğiniz göstergeler savatage nickli hocamıza ait. Benim göstergelerim analog ancak iki analog gösterge arasındaki yol bilgisayarı renkli animasyonlu TFT ekranlı

Hayırlısı olsun hocam. Kazasız belasız sürüşler
emoji106.png
emoji122.png

Değerli Hocam teşekkür ederim.

İnşallah.

Değerli Erkan Hocam;
kesinlikle haklısınız..
Golf'ü bir kez kullanan ya üst segmente geçmeli ya da yine Golf'e binmeli.. Çünkü başka türlü mutlu olma imkanı ve ihtimali yok
Murat hocam bir ara ortadan kayboldunuz dönüşte arabayla geldiniz Alamanyaya çalışmaya gidip araba parası biriktirip mi geldiniz [emoji4]

Sevgili @silvershadow hocam hayırlı uğurlu olsun. Pek çok kez telefonda konuştuğumuz farklılıkları bu kez deneyimlerek yazmıs oldunuz aslında. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. 
Değerli Serkan Hocam;

Teşekkür ederim.

Amin .. Allah cümlemize güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt