Silvershadow sonunda hayaline kavuştu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Savatage 

Brn de ayni seyi kafaya takmıstim uzun süre..

Hatta servise bu nedenle 2 kere gittim.

Basit bir yazılım hatası..

Rölantide 12 litre yakamaz ama DSG ise 1. Vitese düşünce manulede de 1. Viteste sanki arac kalkıs yapacakmış varsayilarak bu değerleri görebilirsiniz.
işte sizden bekledim cevapp!!!

rölantideyiz!

boş vitesdeyiz!

gaza basmıyoruz !

eğim sıfır!

aracı ivmelendirme anlamında hiçbir girişimimiz yok

anlık tüketim 50km hızla boş viteste gaza hiç vasmadan giderken 0,8 litre 

5 km hızla aynen boşta gaz vermeden giderken 12 litre

yazılımsal  KARMAŞALAR!!

Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin , golfü satıp tekrar golf almak aracın ne kadar başarılı olduğunun en büyük göstergesi bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlısı olsun hocam. Kazasız belasız sürüşler [emoji106][emoji122]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam hayalet göstergede devir saati ve hız göstergelerinin arasındaki bilgi ekranı navigasyona dönüşebiliyor mu audilerdeki gibi??

Sevgili @silvershadow hocam hayırlı uğurlu olsun. Pek çok kez telefonda konuştuğumuz farklılıkları bu kez deneyimlerek yazmıs oldunuz aslında. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. 

Güle güle kullanın hocam, yakında dinamik led stopları da eklersek daha güzel olacak.
Teşekkür ederim Değerli Kaan Hocam.

Aslında aynı zamanda Led Paketli bulsaydım harika olacaktı. Ancak Sadece Led paket ve sürüş paket ile Işık Paketi olan Tungsten gri seçeneğini Cam tavan olmadığı için elemek durumunda kaldım

@forjust1day 

Teşekkür ederim Değerli Tuna Hocam;

Vakit bulabilirsem daha detaylı yazmayı düşünüyorum ancak özet olarak da olsa fikirlerimi ekledim buraya.

@silvershadow  Hocam Güle güle iyi günlerde kazasız belasız  aileniz ve sevdiklerinizle beraber kullanmanız temennisiyle  hayırlı olsun 
Güzel dilekleriniz için Teşekkür ederim Değerli Hocam;

1200 km nin yalnızca 10-15 km si yalnız seyahat etmişimdir. Bazı şeyler sevdiklerimizle güzel..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt