Silvershadow sonunda hayaline kavuştu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayırlı uğurlu olsun hocam. 1.0 tüketim konusunda çok şaşırtıcı bir motor. Geçen hafta tek seferde yüklü araç ile 1400kmye yakın yol yaptım, hızlı kullandığım halde ortalama tüketim hiç 5litrenin üstüne çıkmadı. Sizin de memnun kalacağınıza eminim. 

Hayırlı olsun yeni aracınız, güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin. Geri döndüğünüze çok sevindim :)

:Allahnazardansaklasın

@fanajal 

Değerli Hocam

Kampanya indirimi %8+ Bayi indirimi %2+sadık müşteri indirimi %1.5 + satışına vesile olduğum 10'larca  aracin vesilesiyle Doğuş'tan özel bir indirim daha aldım.

Şu ilana koyduğum araçlardaki gibi akla kolay gelmeyecek bir fiyata geldi.

Rakam bana özel olduğu için bende kalsın Hocam.

Çok keyifli bir makine

Hatta Ağustos ayında satmayı ve yine Golf ama bu kere Highline a geçme isteğim var..
son cümlenize istinaden  şu saatten sonra ortaya ara sıcak söylemeye hiç gerek yok gibi! zaten araç 2 aylık......2019 temmuzda ana yemek siparişinizi geçin olsun bitsin (golf8) 

Hayırlı uğurlu olsun hocam. 1.0 tüketim konusunda çok şaşırtıcı bir motor. Geçen hafta tek seferde yüklü araç ile 1400kmye yakın yol yaptım, hızlı kullandığım halde ortalama tüketim hiç 5litrenin üstüne çıkmadı. Sizin de memnun kalacağınıza eminim. 
Değerli Hocam 

Teşekkür ederim

Henüz rodajda olan araç 1500 km den sonra yavaş yavaş düşmeye başlayıp 5 bin km de 4 litreleri görmeye başlayacaktır.

Az yakması için ozellikle dikkat etmedim ancak sanirim sakin kullanma alışkanlığımın etkisi mutlaka vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt