çift yanan j gündüz farları

Tako

Üye
İsim
tayfun
arkadaşlar merhaba, golf 7.5 aracımda hertürlü özelliği açtım. fakat dikkatimi çeken bir konu var. led mid farlarda tek j ve çift j gündüz farı var. araştırmalarım sonucu çift j yanan gündüz farları opsiyonel.fakat benim aracımda tek j yanıyo. iç taraftaki j sütununu incelediğimde içinde bariz bir şekilde belli olan led ler mevcut ama yanmıyorlar. gündüz farı yanık konumda iç sütundaki j gündüz farının üst kısımda sadece 1 tane led yanmakta. bununla ilgili bilgi sahibi olan arkadaş varmıdır.

Hocam cift j farlar opaiyondur yazilimsal olarak yanabilecegini sanmiyorum 

ufuk bey bu konuda haklısınız. araştırmalarımın sonucuda bu yönde. fakat iç taraftaki sütuna neden led koyulmuş anlamakta zorlanıyorum.benim kanaatimce programsal bi eksiklik söz konusu. adam bu led i oraya koymuş. neden yanmasına müdahale etmiş ki. sözde highline.

@Tako Alt yapı hazırlığı olduğundan dolayı orada led bulunuyordur. Oraya vagcom ile yapılabilecek bir müdahale ile orayı yakmak mümkün olmayacaktır. En boş pakette bile çoğu altyapı hazır olarak durmakta olduğundan dolayı oradaki led’de gelecek ekstra bir modül ile yanacaktır.

ahmet bey, bilginiz ve ilginiz için teşekkür ederim. o halde farın içi açılacak yada replica far alınacak. biraz sorunlu bi işlem.

ahmet bey, bilginiz ve ilginiz için teşekkür ederim. o halde farın içi açılacak yada replica far alınacak. biraz sorunlu bi işlem.
Evet ya yükseltme işlemi yapılacak yada replika alınacak. Orjinal yükseltme işlemini direkt yaptırmak isterseniz 8-9 bin liraya varan fiyatlarla karşılaşmanız muhtemel. Replika farlar ise 2-3 bin lira aralığında. Bence illa istiyorum derseniz replika fazlasıyla iş görecektir.

bu replika far takıldığında yükseklik ayarı otomatik olacakmıdır? ayrıca vag com da ışık kanal kodları tekrar düzenlenmesi gerekirmi. şuan aracımda bütün ışık kanalları not active. sadece uzun far kanalında far beyni kodlu. bütün işleyiş o kanaldan oluyor.

Merhaba. Bu j farlarda led alanların daha güçlü yada daha az ışık yayması gibi bir ayar oluyor mu kodlamayla falan. Mesela gündüz daha az ışık yaksın akşam daha güçlü yansın gibi.

Merhaba. Bu j farlarda led alanların daha güçlü yada daha az ışık yayması gibi bir ayar oluyor mu kodlamayla falan. Mesela gündüz daha az ışık yaksın akşam daha güçlü yansın gibi.
Replika cin mali olanlarda yapiliyor

Ben her zaman %100 seviyesinde kullaniyorum

Geri
Üst Alt