Çamurlukta Göçük ve Kıvrılma

nightwolf

Üye
İsim
nightwolf
Dün akşam aracımda yeni farkettiğim fotoğrafta da paylaştığım üzere şöyle bi durum var. 1 numaralı yerde çok anlayamadım ama hafif bir göçük var sanırım. 2 numaralı yerde de net olarak belli olan bir kıvrılma mevcut. Boyada falan hiçbirşey yok. Sert bir darbe izi de gözükmüyor. Aklıma gelen ilk şey top gelmesi. Açıkçası başka birşey de gelmiyor aklıma. Bu bölge için ne yapılabilir ya da hiçbirşey yapılmaması daha mı iyidir diye bir fikir danışayım dedimIMG_1996.JPG

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

sağlam bir göçük ustası çok iyi halleder benimde aracımda vardı işin ehli bir usta halleder diye düşünüyorum.

Sağolun herkese teşekkürler.[mention=5002]Murat26[/mention] sanırım dediğiniz gibi biri oturmuş üzerine. Valla ne diyeyim ki maalesef böyle insanlar var ve maalesef birlikte yaşamak zorundayız.[mention=58]onur.er [/mention] ne gibi bir işlem yapılıyor hocam. Çok elletmek söktürüp taktırmak da istemiyorum bir yandan ama o şimdi benim aklımdan çıkmayacak biliyorum. Mesela dışarıdan mı müdahale ederler ya da davlumbazı falan söküp içeriden mi. Çünkü hem üst tarafta göçük hem de aşağıda dışarı doğru kıvrılma var

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt