Araç Muayenesi ve araç bakım genel paylaşım konuları

@yarchi

Mart ayında sipariş sürecini takip için üye olmuştum babamın adına hiç bir sorun olmadan. Bugünde yeni araç için üyelik oluşturmaya çalıştığımda sizin gibi sorunla karşılaştım. Telefon numarasından geri dönüşü talep ettim ama ses seda çıkmadı halen.

KabileReisi dedi:
@yarchi

Mart ayında sipariş sürecini takip için üye olmuştum babamın adına hiç bir sorun olmadan. Bugünde yeni araç için üyelik oluşturmaya çalıştığımda sizin gibi sorunla karşılaştım. Telefon numarasından geri dönüşü talep ettim ama ses seda çıkmadı halen.
@KabileReisi  Araç yeni olduğu için belki daha tam anlamıyla sisteme geçmemiştir diye düşünüyorum bende.

@yarchi

Ben Mart ayında almıştım pek te yeni sayılmaz ama bir ihtimal dediğiniz gibi de olabilir

KabileReisi dedi:
@yarchi

Ben Mart ayında almıştım pek te yeni sayılmaz ama bir ihtimal dediğiniz gibi de olabilir
Siz alalı baya vakit geçmiş Hocam. Hiç bağlantıya geçmeyi denediniz mi?

@yarchi

Biraz önce VW canlı desteğe bağlanıp sordum sitede sorun varmış. Şansımıza :)

Konuşmamı da ekleyeyim;

Volkswagenim.com a TC kimlik numarası ile araç girişi yapmaya çalıştım fakat başarılı olamadım

sitede mi sorun var acaba yoksa benden kaynaklımı?

Meryem

Sistemlerimizden kaynaklı bir durum olduğu için, şu an araçlarınızı TC kimlik ve Doğum tarihinizle ekleyememektesiniz. En kısa süre içinde gerekli düzeltme yapılacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
KabileReisi dedi:
@yarchi

Biraz önce VW canlı desteğe bağlanıp sordum sitede sorun varmış. Şansımıza :)

Konuşmamı da ekleyeyim;

Volkswagenim.com a TC kimlik numarası ile araç girişi yapmaya çalıştım fakat başarılı olamadım

sitede mi sorun var acaba yoksa benden kaynaklımı?

Meryem

Sistemlerimizden kaynaklı bir durum olduğu için, şu an araçlarınızı TC kimlik ve Doğum tarihinizle ekleyememektesiniz. En kısa süre içinde gerekli düzeltme yapılacaktır.
@KabileReisi

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

@silvershadow

Bugun servise sordum.Araç kemarası orjınal parça olmadığı için takamıyoruz.Elektiriksel sorunlar garanti dışı kalır dediler.

Ayriyetten  volkswagenim.com  sorun devam ediyor herhalde orda sistemde araçın ekli olduğunu görüyorlar. Bu konuda pek bilgileri yoktu çalışanın site hakkında üyelik için.

St'nin bu sorunla ilgili cevabini birebir paylasiyorum "

Bu hata, bu aralar tüm markaların müşteri platformlarında alınıyor. Sebebi, Nüfus İdaresinin artık TCKN doğrulama hizmeti vermiyor oluşu. Bu nedenle de sistemlerimiz çalışmıyor.

Bir süredir, Doğuş Teknoloji, farklı bir geliştirme ile bu sorunu çözmeye çalışıyor. Çok yakında aktif olacak. Müşterimize bu yönde bilgi verebiliriz."

Bu cevabi alali 2 ay oldu, demek ki hala bir mesafe katedememisler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@caparzoni

Cuma günü servise girdik.Yaklaşık 2 hafta bekledik girebilmek için bayrama denk geldi anca verdiler. İlk başında 610 lira fiyat çektiler.İndirim dedim yok kesinlikle yapmıyoruz.Sonra internet randevularına %5 indirim var mı dedim. Evet dedi. Bizim aracı ekleyemedik sıkıntı varmış derken size özel yapalım dedi direk o zaman. 570 lira ödedik 15000 bakımına, yakında fatura ve filtreleri durumlarını paylaşıcam.

d00d2r.jpg

QWW3lG.jpg

MWWGy2.jpg

%5 indirim almış hali 571 lira, yağın fiyatı biraz fazla gibi sız ne düşünüyorsunuz?

İlk orta ve yüksek öğrenimini  şehir sanayilerindeki  vw özel servislerinde  yapmış ,,,temel eğitim çıraklık dönemlerini ustasının yanında bol dayak  bol bilgi-tecrübe ile geçirmiş  konusunda profesyonel bir ustanın  vw öZel servisinde 210 liraya bu işi hallletmek varda???? bildiğim sağlam bir yer yok ankarada......daha önceki aracımda 3 yıllık garantiyi yakan biri olarak alerjik kaşıntılar başladı...(km 12000) 3 ay sonra en yakın vw yetkili servisine teslim mi olucaz şimdi...

@DrMobile @golfstream  benimde kafamda garanti bittikten sonra özel servise gitmek var ama bakalım ne olcak bulabilirsem sağlam bir usta hiç uğramam servise  s=sapik

Geri
Üst Alt