İstanbul'dan Selamlar!

byfortius

Üye
İsim
Muhammed
Merhaba,

Çocukluğundan beri VW Golf serilerine karşı özel bir sevgim oldu.

2010'da ilk aracımı Hyundai i20 Troy 1.2 Mode olarak alsam da aklımda hep bir VW Golf sahibi olmak vardı.

2012 Yılında AutoShow'da görerek aşık olduğum fakat almak için 2015 yılına kadar beklemek zorunda kaldığım Golf 7 1.2 TSI 110BG Comfortline Manuel (2015) ile aranıza katılmıştım.

1.5 Yıl ve yaklaşık 36.000 KM olarak kullandığım aracımı sattıktan sonra bile forumda olan biteni hep takip ettim.

Ve 2018 12 Haziran itibariyle Golf 7 1.4 TSI 125BG Highline DSG (2018) aracımla tekrar aileye döndüm.

İstanbul / Sancaktepe'de ikamet etmekte, özel bir şirkette Sistem ve Ağ Yöneticisi olarak çalışmaktayım.

Elimden geldiğince forumda aktif olmak ve Golf sevdalılarıyla birlikte deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Herkese sevgi ve saygılarımı sunarım...

Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun. 

Merhaba hocam hosgeldiniz.araciniz hayirli olsun.

Aracınız hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız sürüşler inşallah.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun hocam kazasız belasız binmeniz dileğiyle..

Tüm dostlara iyi dilekleri için teşekkür ediyorum, herkese kazasız ve sorunsuz sürüşler dilerim...

Merhaba,

Çocukluğundan beri VW Golf serilerine karşı özel bir sevgim oldu.

2010'da ilk aracımı Hyundai i20 Troy 1.2 Mode olarak alsam da aklımda hep bir VW Golf sahibi olmak vardı.

2012 Yılında AutoShow'da görerek aşık olduğum fakat almak için 2015 yılına kadar beklemek zorunda kaldığım Golf 7 1.2 TSI 110BG Comfortline Manuel (2015) ile aranıza katılmıştım.

1.5 Yıl ve yaklaşık 36.000 KM olarak kullandığım aracımı sattıktan sonra bile forumda olan biteni hep takip ettim.

Ve 2018 12 Haziran itibariyle Golf 7 1.4 TSI 125BG Highline DSG (2018) aracımla tekrar aileye döndüm.

İstanbul / Sancaktepe'de ikamet etmekte, özel bir şirkette Sistem ve Ağ Yöneticisi olarak çalışmaktayım.

Elimden geldiğince forumda aktif olmak ve Golf sevdalılarıyla birlikte deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Herkese sevgi ve saygılarımı sunarım...
aramıza Hoşgeldiniz Hocam.

Aracınız da hayırlı olsun. Biraz Golf Tecrübenizden Sonra 1.4 TSİ DSG golf size çok daha fazla keyif verecektir. Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle iyi forumlar.

Merhaba, 

2015 Polodan sonra 2016 Siyah Golf Highline 1.4 TSİ 125 HP aldım. 

Anadolu yakası Ümraniye,Üsküdar Bulgurlu bölgelerinde tavsiye edebileceğiniz uzman pasta cila uygulayan iş yeri var mı?

Teşekkürler

@Ender Teşekkürler Ender Hocam, 1.2 Manuel sonrasında 1.4 DSG ile daha keyifli ve rahat yolculuklar yapıyorum... Kazasız ve keyifli günler dilerim...

Merhaba, 

2015 Polodan sonra 2016 Siyah Golf Highline 1.4 TSİ 125 HP aldım. 

Anadolu yakası Ümraniye,Üsküdar Bulgurlu bölgelerinde tavsiye edebileceğiniz uzman pasta cila uygulayan iş yeri var mı?

Teşekkürler
Ümraniye Tokyo garage hocam 

Geri
Üst Alt