U Led aldım, yardıma ihtiyacım var

Gixxa07

Yeni Üye
İsim
Eyüp
Merhaba herkese, 2016 model C.line Golf’e çift u ledli far aldık. Ürün orjinal değil. Ampul olarak d2s xenon takmak istiyoruz fakat balast-ateşleyicimiz yok. Acaba bu fara d2s uygulayabilir miyiz? Takım olarak alabileceğimiz xenon kiti var mıdır?

658BC9D9-D7DA-477D-AC05-572A2D9F6E2F.jpeg

Ampul yuvasını atın size soyleyelim uyumlu olup olmadigini. Replika farlar genelde d2s uyumlu oluyor. Kendi aracimda d2s takılı. 

@mutlubey17 elektrikçi de öyle söyledi fakat olabilitesi varsa d2s takmak istiyorum

@dgn hocam gün içinde fotosunu atacağım buraya, teşekkürler

Hayırlı olsun farlarınız. Biraz konu dışı olacak fakat farları nerden ve ne kadara aldınız acaba öğrenebilir miyim ? Birde kullanan arkadaşlar bu fardan memmun mudur halojen farlara göre aydınlatması nasıldır ?

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Farların soket girişleri bu şekilde @dgn hocam

EDB99509-B660-4394-87A3-C563B52A6121.jpeg

696FB45A-ACD6-48A1-BC37-6C6894A4635E.jpeg

Hocam açıkçası anlayamadım, benim farın yuvası böyle d2s cuk oturuyor. Siz bir uzmana danışın derim.

E31CFA40-F4A5-40E1-99FE-FC6D9508DA13.jpeg

Teşekkürler hocam, peki d2s aldığınızda balast-ateşleyici beraberinde geldi mi? Yani beyinleriyle beraber mi geldi?

Teşekkürler hocam, peki d2s aldığınızda balast-ateşleyici beraberinde geldi mi? Yani beyinleriyle beraber mi geldi?

Hocam benim olay baya meşakatli oldu.Direk d2s xenon seti bulamadım.Genelde araçlardan çıkma olanlar vardı onlarda arıza ışığı falan yakıyor canbus lu balast lazımdı.Bende philips h7 xenon setini alıp onu d2s e çevirdim :)  balastı d2s çevirici soketle kullandım.Tabi direk soket sokete uymadı birazda kesme biçme yaptım. 

@dgn  :)

Bizde biraz uğraşacağız sanırım. Ama d2s için değer

Geri
Üst Alt