Golf 7 Otomatik Bagaj Açma

Matiat

Üye
İsim
Cem

Herkese merhaba!

Denemiş olan var mı büyük ihtimal sipariş edeceğim, kumanda dan açma aparatı ile birlikte...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uygulamadan önce bagaj kapağını şeffaf film ile kaplatmanızı öneririm. Daha sert yaylar nedeniyle tutmaçlardan çekip kapatmanız zorlaşacak, haliyle bagaj kapağından da desteklemek gerekecek. Zamanla kapaktaki boyada harelenme olacaktır.

@martı @NeXuS @NeXuS

Bu çok detaylı olmuş, o kadar beceri ve alet sahibi değilim. Kaldı ki iş cm detayına kadar inmiş ....

Kargo ve gümrük ücretlerini halledebilirsem sipariş geçeceğim.

Gerçekten ilgileniyorsanız şu adresi bir kontrol edin derim. Parça kodları ile beraber verilmiş gerekli olan malzemeler. Uygulama Golf MK5 üzerine yapılmış ancak Golf 7 için de çok farklı bir uygulama olacağını sanmıyorum. https://www.my-gti.com/2799/volkswagen-golf-automatic-hatch-opening-updated
anlatım vs.. çok iyi

yalnız dün sanayiden orada bilgisi verilen amortisörü aldım. 2017 model arracım. yeni modellerde amortisör boyu uzamış ve bağlantı yeri değişmiş olduğu için 10 cm kadar kısa kaldı amortisör. yani bahsi geçen konular makyajlı kasa için uyumsuz bilginiz olsun. isteyen olursa (2013-2016 modeller arası için) orada bahsi geçen kodlu amortisör elimde. 60 tl ye aldım çiftini. 

anlatım vs.. çok iyi
yalnız dün sanayiden orada bilgisi verilen amortisörü aldım. 2017 model arracım. yeni modellerde amortisör boyu uzamış ve bağlantı yeri değişmiş olduğu için 10 cm kadar kısa kaldı amortisör. yani bahsi geçen konular makyajlı kasa için uyumsuz bilginiz olsun. isteyen olursa (2013-2016 modeller arası için) orada bahsi geçen kodlu amortisör elimde. 60 tl ye aldım çiftini. 
Kodlama için herhangi bir şey yapmak gerekio mu kilidi daha uzun süre açık kalması için vs

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anahtardan basık tuttuğumda zaten tam açıyordu kilidi. kodlama yapmadım ben.

Uygulamayı yada otomatik bagajı yapan var mı arkadaşlar ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt