Midline Plus

Sertaç Karcıgil

Yeni Üye
İsim
Sertaç
 Merhaba herkese kolay gelsin forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam affola 2016 model aracım var.h15 led xenon alacağım.  Gündüz Kullanmak çok zarar etmez ama aynı farlar uzun da yaptığı için korkum gece ışık çok mu dağılır karşıdakini çok mu rahatsız eder. Görüş çok mu kısık da olur acaba .

Merhaba herkese kolay gelsin forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam affola 2016 model aracım var.h15 led xenon alacağım.  Gündüz Kullanmak çok zarar etmez ama aynı farlar uzun da yaptığı için korkum gece ışık çok mu dağılır karşıdakini çok mu rahatsız eder. Görüş çok mu kısık da olur acaba .
Merhabalar öncelikle hoş geldiniz. Merceksiz farlarda xenonlar karşıdan gelen sürücüleri rahatsız edecektir. Aynı zamanda aydınlatma performansı da halojene göre yetersiz kalacaktır. Tavsiyem oem olarak bixenon far dönüşümdür. Fakat bütçe kısıtlıysa ve halojen ampulunuzden memnun değilseniz ‘osram nightbraker unlimited’ ampullerden almanız. Orijinal ampullere göre aydınlatma performansı daha yüksek. Ayrıca rengide beyaz ile sarı arası bi renk. Pişman olmazsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Ömer Kahraman gündüz farı olarak h15 yok sanırım belirttiğiniz ampulde. Yada bu arabada gündüz farı olarak h15 yerine gündüz farı olarak ne kullanabilirim. Ha bir de uzun yol neredeyse hiç yapmıyorum h15 ler hem gündüz hem uzun vazifesi görüyor. Sadece gündüz farında ki görsel ilgimi çektiği için h15 ked xenonlara kafayı taktım. Dediğiniz gibi bütçe şu anda yok arabayı yeni aldım😂

Hocam ampul konusu daha önce forumda konuşuldu. Ufak bir aramayla eski konulara bakabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam inwels h15 i var rahatsız etmiyor kendimde kullanıyorum. Gönül rahatlığıyla takabilirsiniz.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@esareett Niken marka aldım 169 tl ye 2-3 gündür kullanıyorum memnunum. İnşallah uzun ömürlü olur. N11 den aldım. 

8B46FCFC-AEB8-4CD6-B357-984DBE14A1AF.jpeg

C9B13189-08D5-41BC-9780-32C6DD5AE0C5.jpeg

19C8D01C-9B99-407E-BA70-7C4B9FADB1F4.jpeg

Geri
Üst Alt