2017 GOLF 7,5 U LED TAKILMASI

umut01

Üye
İsim
umut
Herkese merhabalar, 

Arkadaşlar 2017 model ana bayiiden golf aldım comfortline bluemotion. aracım golf 7,5 (0 km). arac 

fakat aracın arka stop lambaları komple led. gündüz led ide mevcud.

fakat ön lambalar led değil.. araştırmalarımın sonucunda ön tarafa led taktırma diyorlar.. takılır ise aracta sıkıntı olur mu?

şimdiden yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler

_n.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracınız 7.5 kasa olduğu icin U led far takamaZsiniz. Replika takacaksaniz J formlu far almanız gerekli

sonucta led far takılır.. doğrumu hocam
Led far takılır ama taiwan üretimi olanlardan
fabrikasyon olarak yapmak istiyorum derseniz 10bin tl civarında masraf olur
ama fabrikasyon olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Led far takılır ama taiwan üretimi olanlardan
fabrikasyon olarak yapmak istiyorum derseniz 10bin tl civarında masraf olur
ama fabrikasyon olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kendi bayisi ile görüştüm.. highline aracın komple far takımını satabiliriz dedi.. 3 ile 4 bin arası.. ama biz takamayız.. dışardan taktırabilirsiniz dedi.. sıkıntı şu; risk olabilir mi?

kendi bayisi ile görüştüm.. highline aracın komple far takımını satabiliriz dedi.. 3 ile 4 bin arası.. ama biz takamayız.. dışardan taktırabilirsiniz dedi.. sıkıntı şu; risk olabilir mi?
Hocam o 3-4 bin boş fardır, led güç modülleri falan var , islemler onunla bitmiyor otomatik yükseklik ayari yapilmasi gerekli. Merkezi elektrik üniteniz ve gatewayiniz değişmesi gerekli ayrica far soketleride . Farlar led olduğu için far yıkamaya gerek yok 

Standart highline donanımıyla gelen "Led Mid" adıyla geçen tek J far veya ek opsiyonla gelen çift j far takabilirsiniz hocam. @forjust1day Hocamın dediği gibi 2000-3000 lira arasında çift j replika alabilirsiniz veya orjinal fabrikasyon farları 10 bin civarına alabilirsiniz. Orjinal tek j farlar ise 2000-4000 lira aralığında.

Soldaki tek J far, sağdaki çift J

/monthly_2017_07/1.jpg.5bbde6bef4aa40292b2991a9bab650bb.jpg     
dsc_7548.jpg

Standart highline donanımıyla gelen "Led Mid" adıyla geçen tek J far veya ek opsiyonla gelen çift j far takabilirsiniz hocam. @forjust1day Hocamın dediği gibi 2000-3000 lira arasında replika alabilirsiniz veya orjinal fabrikasyon farları 10 bin civarına alabilirsiniz.

Soldaki tek J far, sağdaki çift J

Ekli dosyayı görüntüle 12094     
teşekkürler hocam.. peki bu led'ler araca sıkıntı yaratır mı? original olmadığı için!!!

@umut01 O farların satıcıları hakkında pek bilgim yok hocam ama takanlar var baya. Araştırıp bulabilirsiniz.

Geri
Üst Alt