Talihsiz Çamurluk

Geçmiş Olsun Hocam. Çok başarılı Olmuş. Ayrıca bir Not eklemek isterim ki oda şudur; Vw grubu araçlarımızın Saç Kalitesi ve kalınlığı Boyasız Göçük Düzeltme ustalarının en sevdiği Kıvamda Haliyle Sonuçlar diğer araçlara göre daha başarılı oluyor. Bunu Konusunda uzman Göçük Düzeltme Ustadimizdan bizzat bilgi olarak edinmiştim. Tekrardan Geçmiş Olsun ve Güzel günlerde Kullanmanızı diliyorum.

Sent from my SM-G950F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geçmiş Olsun Hocam. Çok başarılı Olmuş. Ayrıca bir Not eklemek isterim ki oda şudur; Vw grubu araçlarımızın Saç Kalitesi ve kalınlığı Boyasız Göçük Düzeltme ustalarının en sevdiği Kıvamda Haliyle Sonuçlar diğer araçlara göre daha başarılı oluyor. Bunu Konusunda uzman Göçük Düzeltme Ustadimizdan bizzat bilgi olarak edinmiştim. Tekrardan Geçmiş Olsun ve Güzel günlerde Kullanmanızı diliyorum.

Sent from my SM-G950F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Çok teşekkürler Ender Hocam. Katılıyorum size, yapan arkadaşlar bile bu sonucu beklemediklerini söylüyorlardı.

Bu nedenledir ki grup markalarından vazgeçmek oldukça zor

@unalkarakus 

Değerli Hocam 

Öncelikle geçmiş olsun 

Avcılar ceramic pro 'da Akay Bey ile görüşmenizi öneririm.

@unalkarakus

sihirli bir değnek değmiş gibi !  yada şöyle deyim.  çamurluğa  ilüzyonik RESTART (F5) atılmış sanki.

çekiç/kasma/vakum/germe/vantuz teknikleri bu kadar ilerledimi yani?

500 lira helal fiyat hayırlı olsun. 

@yusuf Hocam teşekkür ederim. Gerçekten iyi çalışıyorlar.

@silvershadow Murat Hocam, çok teşekkürler. Not ediyorum Ceramic Pro ve Akay Bey'i. 

@Savatage çok teşekkürler. bu kadarı olur mu diyordum olmuş gerçekten. yani dikkatli bakınca orjinaliyle küçük bir farkı olduğu anlayabiliyorsunuz ama dikkatli bakmanız ve biliyor olmanız gerekiyor. onun dışında mükemmel. kullanılan teknikler oldukça ilerlemiş. Fiyat konusunda da daha önce çalıştığımız için yardımcı oldu sorumlu arkadaş.

Geçmiş olsun hocam, önceki halini aratmaz canınızı sıkmaz, temiz bir çalışma yapmışlar helal olsun.

Geri
Üst Alt