Talihsiz Çamurluk

İsim
Ünal
Çamurluklardan yana yüzüm hiç gülmedi. Hangi arabam olursa olsun hepsinin etki alanım dışında oluşan bir anısı var. 

Bu seferki sorunumuz tatildeyken araca birinin çarpması ve hiçbir bilgi bırakmadan veya aramadan çekip gitmesi. Olay olduktan büyük ihtimalle bir ya da iki gün sonda yani dün gece ışığın altında eşim fark etti ezikliği.

Daha önce bunun kadar olmasa da bir göcüğü boyasız düzelttirmiştim. Aynı adama bunu da sordum; dalga kalır boya çatlayabilir, boyasak daha iyi olur dedi. Kaskodan yetkili serviste yaptırmaya çalışsam büyük bir olasılıkla değiştirmek isteyeceklerdir.

Bu konuda siz değerli forumdaşların yorum ve yönlendirmelerini almayı isterim.

sevgiler.

879FFF72-0413-4F00-9DBD-21FC2559AB2F.jpeg

Geçmiş olsun hocam. Kıvrımlar tek bir yerde toplanıp büzüldüğü için boyasız halledilse bile iz kalacak gibi duruyor. Ustanızın dediği gibi boyatın. Muhtemelen her usta boyasız yapılamaz diyecektir. 

Geçmiş olsun hocam. Kıvrımlar tek bir yerde toplanıp büzüldüğü için boyasız halledilse bile iz kalacak gibi duruyor. Ustanızın dediği gibi boyatın. Muhtemelen her usta boyasız yapılamaz diyecektir. 
Hocam teşekkürler. Dediğiniz gibi o toplanma olmasa işimiz kolay aslında. Duruma göre boyatırız artık, korkunun ecele faydası yok

MTC Oto'yla da whatsapp üstünden konuştuk, o da yapılabileceğini ve 750₺ civarı tahmini masrafı olacağını dile getirdi. Lokasyonu uzak olacağı için ve Daha önce A3'ün çamurluğu yaptırdığım yer olan Ataşehir Pars Oto'ya gittim bugün. Adam inceledi, boya atma riskini dile getirdi tekrar. pürüzsüz olmaz, üstünde az da çalışıldığı belli olur ama elimizden gelenin en iyisi yaparız dedi. 500₺ fiyata anlaştık ve randevulaştık. Diğer ufak tefek tampon çizikleri için de renk koduyla rotüş boyası sipariş edip düzeltmeler yapacağım.

İşlem yapıldıktan sonra fotoğraflarını da koyacağım.

Geri
Üst Alt