Golf 7 Direksiyon Kumanda Ses Kısma Tuşu

poyik

Üye
İsim
poyik
merhaba 

her nasıl oldu farkında değilim zamanla fark ettim golf 7 direksiyondaki ses kısma tuşu direksiyonun solundaki kumanda tuşu içten kırılmış. Bunun onarılma yada farklı bir durum var mı ? yada illa değişmesi mi gerekiyor ? sadece tek soldaki kumanda tuşları satılıyor mu? yoksa bunlar takım olarak sol sağ mı almamız gerekiyor? resimleri paylaşıyorum daha net anlaşılır

11.jpg

22.jpg

33.jpg

44.jpg

55.jpg

@poyik hocam sağ sol çift olarak satılıyor. Bozulması durumunda Serviste iyi niyet garantisine giren bir parça lakin ilk baktıkları kırık var mı kırık varsa karşılamıyorlar. Direksiyon arkasındaki vites artırma tuşum çalışmıyordu kırık vs olmadığından iyi niyet garantisine soktular onay geldi müsait olduğumda gidip taktıracağım bende bilginize.

benim ki malesef kırık sesin açılıp kapanmasında sıkıntı yok servise gitsem değiştirir belki. denemek lazım 

ayni tus ayni yerden bugun benimki de kirildi. hafif arasi aciliyor ya tam ortasindan saglam bi yapistiriciyla yaptirilabilirmi diye dusundum ama ???

Moderatör tarafında düzenlendi:
yapıştırmaktan ziyade değişim daha sağlıklı olur. çok da pahalı olacagını sanmıyorum hocam.

O vites Dsg ye bağlı önemli Hocam [emoji23]
Ama çok pahalıymış hakkaten az daha koy direksiyon al yani.

[mention=208]Ender[/mention] vites artırma tuşu tek olarak satılmasına rağmen tek fiyatı 684 liraydı hocam[emoji23]
SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tus takimi sag sol olarak takim satiliyor bi sitede 600 tl gormustum... sadece tek tusun tek tirnagi kirik.   yapistirmayi denemeye deger bence

arkadaşlar garanti kapsamında servise değiştiriyorum. maliyet olarak fiyat sordum sağ-sol takım değişimi serviste 1500 TL rakam tutuyormuş servis danışmanının aktardığı iyi bir rakam :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@poyik  tuş takımını alsak söküp kendimiz takabilirmiyiz bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Direksiyonu sökmeniz gerekiyor

@poyik  ıyi aksamlar. Ayni sekilde benimde ses acma kapama dugmesi kirildi. Gezinirken nette gördüm baya olmus. Siz muhtemelen degistirmissinizdir. Komple tus takımıni mi degistirdiniz. Yoksa sadece ses acma kapama dugmesinimi

Geri
Üst Alt