Golf 7 Renk Kodları

@silvershadow

Murat hocam burada, katalog dışı renklerde var. Bunları seçme opsiyonumuz olabiliyor mu? 

kubbs dedi:
@silvershadow

Murat hocam burada, katalog dışı renklerde var. Bunları seçme opsiyonumuz olabiliyor mu?
Değerli Hocam;

Çoğunluğu Avrupa'da satılan araç renkleri...

Maalesef bize sunulanlar sınırlı..

Söz gelimi Carbon steel Grey, yani karbon çelik grisi GTI alırsanız mümkün...

R alırsanız Sedef beyaz ve yarış mavi (Lapiz Blue) seçebilirsiniz.

Ben de bu renkler arsında  platin grinin hayranıyım...

keşke platin griyi seçebilseydik mesela..

@silvershadow Hocam bir şeyi merak ettim iki şer tane kod var farkları ne acaba yada neden iki taneler var mı bir bilginiz ?

mcanerol dedi:
@silvershadow Hocam bir şeyi merak ettim iki şer tane kod var farkları ne acaba yada neden iki taneler var mı bir bilginiz ?
Değerli Hocam;

Kurşun gri örneğinden yola çıkarsak.

Z1Z1 Sipariş ekranındaki uluslararası kodudur.

LA7N Wolkswagen'e özgü renge ait (yedek parça) ID kodu Bu ID, sadece bu markanın tanıtımı için kullanılan kimlik numarasıdır.

Arkadaşlar selamlar herkese 2013 golf 7 var renk kodu yazılmamış acil yardımlarınıza ihtiyacım var

Lenovo A7010a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arabamın rengi gri olarak görünüyor fakat böyle bir renge sahip , piyasa da bu renkten başka da görmedim orijinal bir renk mi bilgisi olan var mı??

IMG_1417.JPG

IMG_1420.JPG

Arabamın rengi gri olarak görünüyor fakat böyle bir renge sahip , piyasa da bu renkten başka da görmedim orijinal bir renk mi bilgisi olan var mı??

Ekli dosyayı görüntüle 12609

Ekli dosyayı görüntüle 12610
Uranüse benziyor hocam, forum Bornova'da Uranüs görmüştüm iki defa falan, güneşte daha çok titanyum gibi bir renk alıyorsa uranüstür.

Arka tampondaki bombe acı gerçekle karşılaşmış tabi, bundan önceki golfümde eski sahibinden kalma eserler gereği aracın tamponlarını boyattım 2 gün sonra sol taraf yine aynı oldu. Gelen geçen sürtüyor, garaj ya da boş arsa gibi bir yere koymuyorsanız tamponlara film çektirmenizi önerebilirim.

Selamın aleyküm abilerim ben berat :)) vectramız var demiştim renk falan makyajlı golfün yarış mavisi ışık altında çok iyi duruyor. Bide normal dışarıda vs gündüz görüntüsünede bakıcam ama renk çok hoşuma gitti. renk kodunu nasıl bulabilirim ?

Selamın aleyküm abilerim ben berat :)) vectramız var demiştim renk falan makyajlı golfün yarış mavisi ışık altında çok iyi duruyor. Bide normal dışarıda vs gündüz görüntüsünede bakıcam ama renk çok hoşuma gitti. renk kodunu nasıl bulabilirim ?

Aleyküm selam değerli Berat  hocam 

Uluslararası kodu: LD5K 

Vw kodu: L9L9

Geri
Üst Alt