Golf 7 Renk Kodları

Peki hocam ben boyatırken hangisini kullanacağım.

2018 model için  beyaz boya kodu hangisi acaba.

arkadaslr turmerik sarı renk kodu lazim bilen bir arkadasimiz varmi acaba 7.5 lansman renginin yani

bu konuda bilgi sahibi olan arkadasiniz varsa yardimlarinizi bekliyorum 

arkadaslr turmerik sarı renk kodu lazim bilen bir arkadasimiz varmi acaba 7.5 lansman renginin yani
LR1X olmalı

Yine de kitapçık varsa şu şekilde öğrenilebilir 

volkswagen-paint-label-2.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz tsk dostum kitapcik var evet neresinde yaziyor tam olarak
Rica ederim. Servis kitapçığı olması lazım. Onun ilk sayfasında çıkartma yapıştırılmış şekildeki gibidir. Kullanma kılavuzunda değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow hocam birşey öğrenmek istiyorum aracım pasifik mavisi aracın üzerinde ufak tefek boya kalkmaları mevcut kendimce onarmak için renk kodu ile nereden temin edebilirim boyayı? 

@silvershadow hocam birşey öğrenmek istiyorum aracım pasifik mavisi aracın üzerinde ufak tefek boya kalkmaları mevcut kendimce onarmak için renk kodu ile nereden temin edebilirim boyayı? 
VW renk kodu (pasific blue metallic): D5D5 

International renk kodu: LA5J

Dun sag dikiz aynasini biraz duvara surttum. Sag kapida da kamyondan firlayan tas nedeniyle boya zedelenmisti. Bu ikisi icin yapilacak bir sey var midir ? Servis bu iki boya zedelenmesi icin uygulama yapabilir mi ya da  en azindan dikiz aynasindaki ufak yer icin kendim bir sey yapabilir miyim ?

20210517_124910.jpg

20210517_124914.jpg

@Golf835 Geçmiş olsun. Ayna kapağı çıkma bulabilirsiniz belki, kapınız için rütuş boyadan başka alternatif yok. LA7N boya kodu eğer aracınız kurşun gri ise.

Herkese merhaba, 2012 golf 7 gece mavisi aracımın renk kodunu bulamadım, kitapçıkta da yazmıyor. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Geri
Üst Alt