Servis/Usta Tavsiyesi (Kayseri)

tmesepinar

Yeni Üye
İsim
Tolga
Arkadaslar Selam..

Yaklasık 1 hafta önce aldıgım Golf 7 i.6 tdi aracımın  yakıt pompasi ve enjektorlerinde problem cıktı.Aracım kayseride..Bu bölgede araca baktırabilecegim bir usta yada tavsiye bir servis varmıdır.

Servise götürdüm servis yakıt pompasi ve enjektorlerin degismesi gerektigini  soyleyerek bana 25000 masraf cıkarttı  :S   bolgede tanıdıgım usta olmadıgı ıcın sızlere danısmak ıstedım

Yardımcı olabilecek arkadas varsa simdiden cok tesekkurler 

Moderatör tarafında düzenlendi:
25 bin mi [emoji15]yuhh

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar Selam..

Yaklasık 1 hafta önce aldıgım Golf 7 i.6 tdi aracımın  yakıt pompasi ve enjektorlerinde problem cıktı.Aracım kayseride..Bu bölgede araca baktırabilecegim bir usta yada tavsiye bir servis varmıdır.

Servise götürdüm servis yakıt pompasi ve enjektorlerin degismesi gerektigini  soyleyerek bana 25000 masraf cıkarttı  :S   bolgede tanıdıgım usta olmadıgı ıcın sızlere danısmak ıstedım

Yardımcı olabilecek arkadas varsa simdiden cok tesekkurler 
Hayırlı olsun ve geçmiş osun.

Keşke alırken gösterseydiniz aracı.

25.000TL çok ama çok fazla!

Enjektörlere bir şey diyemem ama pompa temizlenip onarılabilir diye düşünüyorum.

almadan once detaylı expertize soktum  motor omru %91 cıktı vs vs ancak sorun sonrası ozel servisin yaptıgı yorum "miadı dolmus sizin elinizde patlamıs olan bu"  seklinde oldu.artık neye guvenecegımıze bılemeyecegız sanırım.expertizle mahkemelık olacak duruma geldık ancak ögrendıgım kadarıyla yetkılı servıs degilse expertizin neredeyse hıcbır sorumlulugu yok gorunuyor.

Aracın model yılı ve km’si nedir?

Aracın bakımları siz almadan önce yetkili serviste yapılmış oldaydı iyi niyet garantisiyle yapılabilirdi belki

Geri
Üst Alt