Golf 6 Highline Arıyorum

GokhanB

Katılımcı Üye

İsim
Gökhan Bilgin
Arkadaşlar selam golf 6 highline araç arıyorum kendi aracımı ilana koydum yakın zamanda satılırsa tekrar golfe geçmek istiyorum bütçe olarak golf 6 bana daha uygun o yüzden az daha ekleyip 7 al dediğinizi duyar gibiyim ama malesef ilerde umarım aradığım kriterler dizel benzin hiç önemli değil manuel dsg ikiside tercihim mutlaka servis bakımlı olmalı sunroof bixenon en fazlada 50 bin kilometre böyle bir araç kullanan varda ya da eşinde dostunda olan mesaj atarsa görüşmek isterim iyi forumlar herkese

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam 2009-2012 model yılı arasında üretilen bir araç Golf6.Ve 50000 km limit koymuşsunuz.2012 bir araç için 100000 km gayet normal bir km bence.Tabi sizin tercihiniz.

Kendinizde söylemişsiniz ‘bence’ diye. Üç gün önce 2011 dizel dsg trabzondan bir araç vardı ve satıldı olmaz diye bir şey yok olursa alırız herkesin kendi kriterleri vardır araba işi zevk işi takdir edersiniz ki neyse güncel olsun

Günceldir

Golf 6 için konu günceldir halen arıyorum

Golf 6 olucak., bi-xenon 'lu olucak (70 araçtan 2 tanesinde zor bulunur), mutlaka servis bakımlı olucak., ve 50bin km'de olucak öyle mi..? böyle bulduğunuz vakit., daha doğrusu böyle araçlar daha görücüye çıkmadan gizli kapılar altında satılmış olur., yada ederine göre 10-15bin yüksek rakamlar ile karşı karşıya kalırısnız

Neden böyle ezbere konuştuğunuzu çözemedim ? Benim aracımdan örnek alın 2013 35 binde leon fr ım var satarken kimseden 10 bin lira yükseğini istemiyorum gizli kapılar ardında satmıyorum aracımda servis bakımlı anlaşılmayan bişey ? Varsa yazarsınız yoksa insanı irrite edince elinize ne geçiyor çözemiyorum burası forum yardımlaşma fikir alışverişte bulunmak için olan bir platform siz kendiniz gibi düşünmeyin herkesi kimse kimseyi kandıramaz şu dönemde 10-15 bin lira yükseğine araba satmayı biliyorsunuzki yazıyorsunuz demektir bende bunu anlarım sizin yorumunuzdan

Bu kriterde araç sayısı yok denecek kadar az onu belirtmek istemiş sanıyorum @forzaGilles . Böyle bir aracı bulsanız bile neredeyse mk7 fiyatı isteyecektir sahibi

Geri
Üst Alt