Cam filmi ile alakalı bir problem

İsim
xxx
Herkese selamlar. Aracımın cam filmlerinde baloncuklanma sorunu yaşıyorum. Yaptırdığım yere götürdüğümde arka camdaki filmi sökerlerse rezistansların zarar göreceğini, bu yüzden sökemeyeceklerini söylediler. Gerçekten böyle bir şey var mı yoksa değiştirmemek için bahane mi uyduruyorlar ?

Teşekkür ederim. 

Yeni filmde rezistans çok sorun olmaz zarar görme olasılığı düşük. Yenilememek için bahane göstermişler. 

Herkese selamlar. Aracımın cam filmlerinde baloncuklanma sorunu yaşıyorum. Yaptırdığım yere götürdüğümde arka camdaki filmi sökerlerse rezistansların zarar göreceğini, bu yüzden sökemeyeceklerini söylediler. Gerçekten böyle bir şey var mı yoksa değiştirmemek için bahane mi uyduruyorlar ?

Teşekkür ederim. 
Yenilememek için bahane göstermişler. Baloncuklanma kullanıcı hatası değil, uygulamacının hatası veya cam filminin dandikliğidir. 

@AhmetCakmak @madmax50

Bana dediler ki rezistanslar da beraber sökülebilir falan felan ben anladım ama yine de danışayım istedim size. Yarın gidiyorum yanlarına :)

@Alperen099 Rezistansı sökmemek için de buharla sökülüyordu galiba. Ama siz yine de dikkat edin. Rezistansı da söker bunlar. :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak @madmax50

Bana dediler ki rezistanslar da beraber sökülebilir falan felan ben anladım ama yine de danışayım istedim size. Yarın gidiyorum yanlarına :)
film camda uzun süre kalmış olsaydı olabilirdi., siz yine de Llumar gibi kaliteli bir marka taktırın., cam 10 lira ise film 2 lira., işlem yapılırken aracın başında durun ayı gibi iş yapmasınlar., Size ilk taktırdığınızda abi arka cama film yaparsak sökülmesi durumunda rezistaslara zarar verir dediler mi hayır., şimdi yan çizmek te neymiş

Moderatör tarafında düzenlendi:
film camda uzun süre kalmış olsaydı olabilirdi., siz yine de Llumar gibi kaliteli bir marka taktırın., cam 10 lira ise film 2 lira., işlem yapılırken aracın başında durun ayı gibi iş yapmasınlar., Size ilk taktırdığınızda abi arka cama film yaparsak sökülmesi durumunda rezistaslara zarar verir dediler mi hayır., şimdi yan çizmek te neymiş
Film yaklaşık 1 senedir duruyor ne kadar etki etmiştir bilemedim. Sanırım çok kaliteli bir şey değildi ama. Şimdi bunlara yaptıracağıma en iyisi llumar yapan bir yere götürmek hocam, bilerek gidip rezistansa zarar falan verirler sonra da siz dediniz yaptık hesabına girerler belli mi olur...

Çıkarması zahmetli oluyor ama çıkartıyorlar işin ehli sağlam bi yere özellikle de sözünün arkadasında duran bi yere gitmenizde fayda var. Eskiden 50 liraya çıkartıyorlardı şu an ne kadar olur bilmiyorum ama çıkarttığınız yere yeni taktırırsanız ücret almayabilirler müsait olur ise dükkan o an için. Lumar taktırırsanız sıkıntı çıkmaz muhtemelen düzgün bi yer ise

Film yaklaşık 1 senedir duruyor ne kadar etki etmiştir bilemedim. Sanırım çok kaliteli bir şey değildi ama. Şimdi bunlara yaptıracağıma en iyisi llumar yapan bir yere götürmek hocam, bilerek gidip rezistansa zarar falan verirler sonra da siz dediniz yaptık hesabına girerler belli mi olur...
Llumar ‘ın sitesinden Malatya’da yetkili bayisi var mı araştırın., bundan daha önemlisi nereye yaptırırsanız yaptırın işinin ehli birisi olsun

Geri
Üst Alt