golf 7,5 led mid PXA farlar modifikasyon

kyurtkuran

Yeni Üye
İsim
KÜRŞAT YURTKURAN
Arkadaşlar iyi akşamlar 

yeni aldığımız golf 7,5 highline aracımızdaki far kodu  led mid PXA imiş ,  içerdeki ledler yanmıyor ve bugun serviste  içteki ledlerinde yanması için PXB kodlu olan dinamik far asistanı viraj aydınlatmalı olanı almanız lazımdı dediler .  Bu konuyu nasıl çözebilirim benim tek sıkıntım gündüz farlarında ve sinyallerde içerdeki ledlerin ( fotografta işaretledim ) aktif hale getirilmesi . 

Denizli de yada izmirde bu konuyu çözebilecek arkadaşlar varmı ? acil tavsiyelerinizi bekliyorum .

teşekkürler

IMG_8142.JPG

Hocam 7 kasada basic xenondan adaptif u led e geçince farlar ve afl beyni değişiyor muhtemelen 7.5 kasada farlar ve afl beyni değişip kodlama yapilmasi gerekli 

Hocam herhalde siz yazılım vs ile olacak inancındasınız. Onun olması için o opsiyonu içeren far alınmalı ek olarak beyin değişmeli vs bunun size maliyeti 3000-6000 lira falan olur herhalde. Maksat sadece görüntüyse Çin’den replika far alıp 1800-2500 lira civarına bunu çözebilirsiniz ama değmez tabi güzel aracınız var oradaki bir j’nin eksik olması size pek bir şey kaybettirmiyor, verdiğiniz emek ve harcadığınız paranın karşılığını vermeyeceğini şimdiden söyleyebilirim. 

Hocam herhalde siz yazılım vs ile olacak inancındasınız. Onun olması için o opsiyonu içeren far alınmalı ek olarak beyin değişmeli vs bunun size maliyeti 3000-6000 lira falan olur herhalde. Maksat sadece görüntüyse Çin’den replika far alıp 1800-2500 lira civarına bunu çözebilirsiniz ama değmez tabi güzel aracınız var oradaki bir j’nin eksik olması size pek bir şey kaybettirmiyor, verdiğiniz emek ve harcadığınız paranın karşılığını vermeyeceğini şimdiden söyleyebilirim. 

Orjinal farlar çıkıp replika takilirsa otomatik yükseklik iptal olur, kesinlikle olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@kyurtkuran 1500-2000 gözden çıkardığınız bir rakamsa far tasarım merkezlerine uğrayabilirsiniz. Parçası geldiyse farın içini açıp oraya orjinali ile aynı ledi ekleyebilirler. İçi açılmış farların sağlığı nasıldır pek bilgim yok ama led farları açmanın kolay olmadığını söyleyebilirim :)  

[mention=6109]kyurtkuran[/mention] 1500-2000 gözden çıkardığınız bir rakamsa far tasarım merkezlerine uğrayabilirsiniz. Parçası geldiyse farın içini açıp oraya orjinali ile aynı ledi ekleyebilirler. İçi açılmış farların sağlığı nasıldır pek bilgim yok ama led farları açmanın kolay olmadığını söyleyebilirim [emoji4] 
Biraz acele etmeyin internette bir golf 7 tek u led kullanıcısı bu şekilde çift u led yapmıştı internette far tasarım merkezi diye bir yer bi iletişim adresleri var araştırabilirsiniz.Daha yeni olduğu için farlar zannetmiyorum hemen gelmiş olmasını ama denemekten zarar gelmez.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler 

sanırım değişiklik vs ugrasmıcam , neticede görsel bir durum orijinal halini bozmaya değmez gibi geliyor 

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler 

sanırım değişiklik vs ugrasmıcam , neticede görsel bir durum orijinal halini bozmaya değmez gibi geliyor 
Hocam sizin gördüğünüz cift J evet görsel bir durum fakat görsellikten cok daha önemli seyler var konunun uzmanı ali hocam detaylı açıklayabilir @forzaGilles

Geri
Üst Alt