www.markadan.com.tr Üzerinde indirim

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Ön panjur çıtası alacaktım gittigidiyor üzerinden. Birçok arkadaş zaten aldı oradan. Firmayı araştırayım dedim ve devamında firmanın kendi sitesini buldum. Mail attım biz indirim isteriz diye .

Sadece kendi siteleri üzerinden geçerli indirim. Gittigidiyor üzerinden bu şans yok. Çünkü komisyon alıyor gitti gidiyor.

Sağolsun ilgili davrandı cevap yazdılar. Ürünler ile alakalı bize indirim yapacaklar. Zaten oradaki fiyatlar gittigidiyordan biraz daha ucuz.

2 tane ürün ilgimi çekti biri herkesin aldığı panjur çıtası 2.si ise perde ;)

ilk defa orjinal haricinde burada gördüm perdeyi.

Başka güzel krom aksesuarlarda gördüm site üzerinde. Siz de görüp aldıklarınızı buraya yazarsanız hep beraber faydalanalım.

Ödemeleri havale ile yapın. Siparişe Golftutkusu diye not düşün arkadaşlar.

Kargo ücreti karşı ödemeli şekilde gelecektir.

Diğer ürünleri yakında eklerim.

0212 585 13 63

Moderatör tarafında düzenlendi:
Perde için 100 tl çok değil mi? Migroslarda satılan tanesi 4-5 tl lik tek parçalı güneşlikler iş görmez mi?

alper32 dedi:
Perde için 100 tl çok değil mi? Migroslarda satılan tanesi 4-5 tl lik tek parçalı güneşlikler iş görmez mi?
Gördüğüm kadarı ile servisteki orjinal perdenin aynısı. Eğer öyleyse güzel alternatif. Cama birebir oturur hiç boşa yer kalmaz. Tam gormedigim için birşey diyemiyorum

Yapılan indirim fiyatlarını ve bilgileri ilk mesaja yazdım.

@yusuf

mrb. hocam

bu sitede satılan krom aksesuarların markası nedir. ön panjur çıtası, bagaj alt çıtası vs.

satıcıya mail attım, dönmedi. omsaline mı.

kargo ücretini satıcımı karşılıyor.

ft19 dedi:
@yusuf

mrb. hocam

bu sitede satılan krom aksesuarların markası nedir. ön panjur çıtası, bagaj alt çıtası vs.

satıcıya mail attım, dönmedi. omsaline mı.

kargo ücretini satıcımı karşılıyor.
Kargo ücretini alıcı karşılıyor. Hocam telefon ile arayın. ;)

Merhaba Arkadaşlar,

Arkadepo'dan ön panjur ve cam çıtası siparişi verdim. Normalde 110 küsür tutan ürünleri telefonla arayıp forumumuzun adını verince 95 TL'ye indirdiler. Paketleme de çok özenli yapılmış.

Bu imkanı sağlayan güzel forumumuzun güzide yöneticilerine teşekkür ederim.

Golf With Me dedi:
Merhaba Arkadaşlar,

Arkadepo'dan ön panjur ve cam çıtası siparişi verdim. Normalde 110 küsür tutan ürünleri telefonla arayıp forumumuzun adını verince 95 TL'ye indirdiler. Paketleme de çok özenli yapılmış.

Bu imkanı sağlayan güzel forumumuzun güzide yöneticilerine teşekkür ederim.
Değerli Hocam;

Ne mutlu bizlere faydalı olabiliyorsak

Özellikle bu konuda girişimleri yapan Yusuf Hocamın emeği büyük. @yusuf

Kendisine teşekkür ederim ben de.

@yusuf  @silvershadow  @Orhan Hoca 

Bu konuda emeğiniz büyük gerçekten, hakkınız ödenmez. Bende ön panjur çıtasını buradan aldım geçen gün elime ulaştı ama gerek zaman kısıtlılığı gerek havaların serin gitmesinden dolayı montajı yapamadım. Başka bir yerden de cam çıtaları geldi. Artık havanın iyi olduğu bir gün takacağım kısmetse :)

@yusuf @silvershadow @Orhan Hoca @KabileReisi Mehmet Hocam, hocalar bizi masrafa soktular desene :) ) Şaka bir yana ben de çok teşekkür ederim hocalarımıza. Bugün bagaj çitası ve ön ızgara çitasını 85 TL + kargo bedeli olmak üzere aldım. kargo takip numarasını da gönderdiler. Yarın gelirse ışık hızıyla takmayı planlıyorum gerçi bu havada arabayı yıkatamayacağım için foto paylaşımım daha sonraya kalabilir :(

@theGenius Hüseyin Hocam ön ızgara çitasını dilerim sizin kadar olmasa da  başarı ile uygulayabilirim. Gerçi bir beyaz kadar güzel durmayacaktır tahminim ama neyse göreceğiz hep beraber :)

@erkanz

Aynen abi :)

Kargo'da yarın gelir büyük ihtimalle ben 15.30 gibi vermiştim siparişi ertesi gün elimdeydi ama hava soğuk, zaman yok kaldı öyle dükkanda duruyorlar yanımda :D   Senin aracada yakışır Orhan abinin araçta çok güzel duruyor.

@theGenius  Hüseyin kardeşimi takipteyim yaklaşıyorum :D   s=s17

Bu siteden perde alan var mı arkadaşlar? Görebilme imkanımız varsa sipariş etmeyi düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ürün de olsa hiç net bir görsel paylaşan olmamış :)

Geri
Üst Alt