Yeni Golf Radyo Logo Opsiyonu Menüde Yok

Agkr

Yeni Üye
İsim
Altuğ
Herkeze merhabalar.2017 Golf Comfortline aracımdaki multimedyada ( 6.5 inch Composite Colour) radyo logoları için hiç bir menü yok.Radyo logolarını bu nedenle ekleyemiyorum.Bu menüyü aktif edip logoları yüklemenin bir yolu varmıdır?

Radyo logolarını göstermek için 2 alternatif var., araç ya Mk7 kasada highline ile birlikte gelen 6.5" Composition Media olacak veya araç comfortline ise opsiyonel olarak 6.5" Composition Media alınmış olmalı., yada Mk7,5 makyajlı kasada Highline ile birlikte gelen 8" Composition Media olmalı yada araç comfortline ise opsiyonel olarak 6.5" Composition Media alınmış olmalı.,

Kısacası ne 5" Composition Color ne de 6.5" Composition Color radyo logolarını desteklemez

Bu cihaZin tek avantaji discover proya geçilirse kablo tesisatına gerek kalmaz başkada bi artısı yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@forzaGilles Tesekkurler bilgi icin.yetkili serviste ekrani yukseltirler mi sizce composition media’ya ?

@forzaGilles Tesekkurler bilgi icin.yetkili serviste ekrani yukseltirler mi sizce composition media’ya ?
Bi radyo logosu için dünya para vermene gerek yok hocam :)  boşver logosuz olsun onun yerine led stop al zenon yoksa zenon al olmadı spoiler al olmadı katlanır ayna al yada jant al içini napacaksın :)  

@yusufacs app connect ve carplay icin istiyorum hocam logo onemli degil yoksa.birde ekran ne kadar buyuk o kadar iyi :)  servisi arayip sorucam bu sekilde degisiklik yaparlar mi yaparlarsa kaca patlar ogrenicem.

@yusufacs app connect ve carplay icin istiyorum hocam logo onemli degil yoksa.birde ekran ne kadar buyuk o kadar iyi :)  servisi arayip sorucam bu sekilde degisiklik yaparlar mi yaparlarsa kaca patlar ogrenicem.
Hatrı sayılır bi para isteyecekleri kesin. Ama yinede sorun tabii:)  app connect için cracklenmiş cihazlara bakın derim.app comnecti aktif etmeyede ayrı para isteyecekler cünkü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu cihaZin tek avantaji discover proya geçilirse kablo tesisatına gerek kalmaz başkada bi artısı yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam şimdi  bende 6.5 comp media var yarın öbürgün discover pro alsam torpido gözündeki şey değişecek mi ?yani sadece ekran mı değişiyor?sizi bilgili gördüm sorayım dedim:) 

Hocam şimdi  bende 6.5 comp media var yarın öbürgün discover pro alsam torpido gözündeki şey değişecek mi ?yani sadece ekran mı değişiyor?sizi bilgili gördüm sorayım dedim:) 
Tam anlamıyla discover pro olması için gerekiyor ancak discover pro maliyeti biraz fazla olabiliyor aklınızda bulunsun.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Ekran ve torpidodaki media değişecek, tabi bide çerçeve :)  6.5 media varsa arabada degisim 5 dakika sürer 

Geri
Üst Alt