Multimedia USB Problemi

blmtctn

Üye
İsim
Bülent
Arkadaşlar merhaba,

aslında çok fazla bir problem değil ama 1 defa bile yapmış olması kafama takılıyor, araç Golf 7 makyajlı kasa multimediyada bazen, (bu bazen dediğim toplamda 1 yılda 4 defa yaptı) USB takılı olmasına rağmen okumuyor, çıkarıp taksam da olmuyor, olması için ne gerekli onu da bilmiyorum. kaynak kısmında Bluetooth, Aux görünüyor ama USB görünmüyor okumadığı durumlarda.

videosunu çekip servise gidince gösterdim, verilen cevap bu " abi şimdi bi arıza yok, bilgisayara bağlasamda görünmeyecek sen en iyisi sorun olduğunda getir dedi" 

aslında o da kendince haklı ama ortada bir sorun var ve çözemiyoruz ne yapabilirim ne önerebilirsiniz acaba.

video olarak ekleyemedim :)

Arkadaşlar merhaba, aslında çok fazla bir problem değil ama 1 defa bile yapmış olması kafama takılıyor, araç Golf 7 makyajlı kasa multimediyada bazen, (bu bazen dediğim toplamda 1 yılda 4 defa yaptı) USB takılı olmasına rağmen okumuyor, çıkarıp taksam da olmuyor, olması için ne gerekli onu da bilmiyorum. kaynak kısmında Bluetooth, Aux görünüyor ama USB görünmüyor okumadığı durumlarda.videosunu çekip servise gidince gösterdim, verilen cevap bu " abi şimdi bi arıza yok, bilgisayara bağlasamda görünmeyecek sen en iyisi sorun olduğunda getir dedi" 

aslında o da kendince haklı ama ortada bir sorun var ve çözemiyoruz ne yapabilirim ne önerebilirsiniz acaba.

video olarak ekleyemedim [emoji4]
 Multimedya cihazını resetlemeyi deneyin. Bende de Bluetooth da benzer sorun oldu cihaza reset attım düzeldi.

Sent from my MI 5 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

o sorunu çok yaşadım , şöyle çözdüm artık bluetooth ile teli baglayıp spotify den keyfime bakıyorum :)

[mention=4175]ibrahimm[/mention] hocam resetleme olayı nasıl oluyor fabrika ayarlarına dönmekmidir.
Hocam cihaz açıkken kapama tuşuna uzun süre basılı tutun. Cihaz kendini kapatıp açacaktır. Fabrika ayarında dönüş de denebilir kavramlastirmasini nasıl yapıyorlar tam bilemiyorum ama denemekten zarar gelmez

Hocam cihaz açıkken kapama tuşuna uzun süre basılı tutun. Cihaz kendini kapatıp açacaktır. Fabrika ayarında dönüş de denebilir kavramlastirmasini nasıl yapıyorlar tam bilemiyorum ama denemekten zarar gelmez

denedim hocam teşekkürler, zaten bu aralar arıza vermiyordu ama umarım bundan sonra vermez :)

Geri
Üst Alt