foruma yeni katıldım araç bilgileri

carawona

Üye
İsim
Furkan
herkeze selam , öncelikle koyu bi audi tutkunuyken ummadık şekilde benzin golf aldım 2. el araç hakkında bazı sorularım merak ettigim konular oldugu için bu siteyede üye oldum aracım 1.2 dsg comfortline , araca sonradan elenmiş far ve yagmur sensörü var dedigim gibi aracı yeni aldım bi kaç gündür fark şalteri auto konumdayken aydınlatma hatası alıyorum bu konu yazılımsalmıdır acaba bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

herkeze selam , öncelikle koyu bi audi tutkunuyken ummadık şekilde benzin golf aldım 2. el araç hakkında bazı sorularım merak ettigim konular oldugu için bu siteyede üye oldum aracım 1.2 dsg comfortline , araca sonradan elenmiş far ve yagmur sensörü var dedigim gibi aracı yeni aldım bi kaç gündür fark şalteri auto konumdayken aydınlatma hatası alıyorum bu konu yazılımsalmıdır acaba bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.
Hocam yazılım olma ihtimali var ama bir diğer ihtimal sensör bozulmuş olabilir. Nerede yaşıyorsunuz.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

sarıyerde ikametgah ediyorum bugün aynanın üstündeki sensörü söktüm , aynı şekilde hata tekrar ediyor sensörü takıp takmamam far için bir şey ifade etmiyor auto konumda sürekli yanıyor ve aydınlatma hatası veriyor, bu arada araçta çizikler mevcut sizce pasta cila yaptırıp gidermeye çalışsam boyaya bir zararı olurmu çogu insan pastanın boya katmanlarını aşındırıp boyanın ömründe yedigimizi belirtiyor ksura bakmayın biraz uzun bi yazı oldu ama aracı alalı daha bir hafta oldu anca bişeyleri düzeltmeye geçebildim .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt