Plaka aydınlatma, stop lambası

Copcu

Üye
İsim
Mehmet
Arkadaşlar, aliexpres den arıza vermeyen led plaka aydınlatma alan varsa link atabilirmi acaba? Stop lambası da lazım fakat belki gümrüğe takıla bilir endişesiyle amak istemiyorum. 

Arkadaşlar, aliexpres den arıza vermeyen led plaka aydınlatma alan varsa link atabilirmi acaba? Stop lambası da lazım fakat belki gümrüğe takıla bilir endişesiyle amak istemiyorum. 
Şuanki plaka aydınlatmanız halojen ise zaten hangi led olursa olsun Vag ile kodlaması gerekicektir.Ben led ampül ile değiştirdim komple aydınlatma almadım memnunum

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

http://s.aliexpress.com/URVn2YnQ?fromSns=Copy to Clipboard

Hocam çok ışık istiyorsanız bu bendeki olan
1186aea06efe65b642151eea09a8ba32.jpg

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aksine, orijinali gibi az ışık olandan arıyorum. 

Kesinlikle oem replika alın. Led ampul ve diğerleri çok fazla aydınlatıyor apaçi işi.

Bu Ürünü bulunca sevinmiştim. Passat b7 vardı Böyle birsey almıştım arıza ışığı yakmamisti

2 adet OEM Işık Plaka LED Plaka Lambası Fit Passat B7 Golf MK7 Scirocco CC Polo 6R 35D 943 021 Bir 1K8 943 021 C
http://s.aliexpress.com/EF3imaYf?fromSns=Copy to Clipboard

Kesinlikle oem replika alın. Led ampul ve diğerleri çok fazla aydınlatıyor apaçi işi.

Hocam bendeki fazla aydınlatıyor ama apachi işi değil ışık yere baktığından göz almıyor tercih meselesi diyelim apachi ağır kaçar yorum olarak

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende yeni montajını yaptım tercihimi led ten yana kullandım

EAA86C7E-2460-4400-BC0E-F3D799EABAE6.jpeg

Nasıl birsey almamı tavsiye edersiniz? 
Ben fardoktoru diye bi siteden almıştım modülü ile birlikte 30₺ siz kodlama yapıcaksanız modüle gerek yok fiyat daha uygun olur belki sorabilirsiniz.Ben ordan aldım ürünü direnci bağlamak yerine kodlamasını arkadaşın kablosu ile yaptım yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum.IMG_3429.JPG

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt