Led Stop kodlama

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Arkadaşlar herkese hayırlı günler kazasız belasız günler Şu videodaki gibi 43 saniyeden kodlamasını bilen varmı not stop fabrikasyon değil sonradan takılma orjinal  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar herkese hayırlı günler kazasız belasız günler Şu videodaki gibi 43 saniyeden kodlamasını bilen varmı not stop fabrikasyon değil sonradan takılma orjinal  

A3 için de bu kodlardan arıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Varmı videosu kardeş

Bir de kodları bende deneyeyim

Aslında bu akanlar var onlar güzel de bize uyar mı bilmiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@yusufacs slm kardeş benim araç Leon 2013 arka LED stop sonradan takıldı,bu konuda golf u kodladigini yazmışsın o kadlama ile ilgili yardım edebilir misin..

Hocam halojen stoptan orjinal led stopa geçişte kodlaması nasıl oluyor ?

@pharmehmett benim bildiğim fabrikasyon led olmayanlar farklı kodlanıyo forum içerisinde nasıl yapıldığı anlatılıyodu sanırım bulursam eklerim buraya konuyu

bu stoplardan benim aracımda da var highline stop bu stoplara kayar yapmak istiyorum modul mü almak gerekli bilen var mı 

@Muhabbet84  @haktant61 

Bendeki orijinal stoplardı kablo çekildi sağ dış stoptan sağ iç stoba ( kablo çekilmeden kodlamayla tek taraf böyle oluyor)  ve kodlama yapıldı 

@serkanhector hocam bu stoplara kayar için modül gerekli ama onlarda tam kayar olmuyor gözükmüyor sıralı yanıyor gibi video bulursam eklerim 

Şöyle hocam

https://youtu.be/uJX-NCQqM9U

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt