Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Selamlar dostlar, yeni yaptıracaklar ve yaptırmış olanlara fikir vermesi açısından bu başlık altında sigorta ve kaskonuzu nerede ve ne kadara yaptırdığınızı belirtebilirsiniz.

Ben 2013 1.6 TDI aracımı Ankara Sigorta'dan yaptırmıştım. Geçenlerde kasko yenileme tarihi gelmişti, %60 hasarsızlık indirimiyle geçen sene 750 liraya yaptırmıştım fakat hasarsızlığım küçük bir kazadan dolayı bozulunca Doğa Sigorta daha uygun fiyata geliyor diye Doğa'da 920 liraya yaptırdım. Trafik sigortası ise 470 lira.

2017 çıkışlı 1.4 TSI highline aracımın kaskosunu 1100 TL’ye, trafik sigortasını ise tam 500 TL’ye yaptırdım. Ancak aynı şirketin bile farklı zamanlarda farklı fiyatlar verdiği oluyor. Çok iyi araştırmak gerekiyor. Geçen sene Allianz olan şirketimi bu sene Sanko Japan olarak değiştirdim bu arada.

Bu konuda kazık yiyen bir benim sanırım. Ocak ayında kaskom ve sigorta sürem bitmeden 1 hafta evvel yeniledim. Sigorta 842 tl sompo japon. Kaskom ilk yıl hasarsızlık indirimi ile birlikte devam ettiğim groupama. 1800 küsür de o tuttu. Aracım 2017 ocak çıkışlı 1.4 tsi highline 

Bu konuda kazık yiyen bir benim sanırım. Ocak ayında kaskom ve sigorta sürem bitmeden 1 hafta evvel yeniledim. Sigorta 842 tl sompo japon. Kaskom ilk yıl hasarsızlık indirimi ile birlikte devam ettiğim groupama. 1800 küsür de o tuttu. Aracım 2017 ocak çıkışlı 1.4 tsi highline 
Bursa’dasınız sanıyorum fsm caminin yanındaki özan sigorta arkadaşımdır groupama ondanda fiyat alabiliriz rakamlarda elinden geleni yapıyor ve diğer firmalar gibi teminatlardan çalmıyor kısacası bizim kafamızda bizden biri önümüzdeki sene bi fiyat çalışması yaptırın derim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bursa’dasınız sanıyorum fsm caminin yanındaki özan sigorta arkadaşımdır groupama ondanda fiyat alabiliriz rakamlarda elinden geleni yapıyor ve diğer firmalar gibi teminatlardan çalmıyor kısacası bizim kafamızda bizden biri önümüzdeki sene bi fiyat çalışması yaptırın derim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam İstanbul’dayım. Önümüzdeki ocak ayında yenileme zamanı gelince belki İstanbul şubelerinden de yardımcı olabilir sigortacı arkadaşınız.  :'( yoksa ben bu konularda üçe beşe bakmadan yaptırıyorum maksimum beş dakka da  s=alsaa

Moderatör tarafında düzenlendi:
İmzamdaki golf için ; Sigorta 585 tl sompo

Kasko 989 tl sompo 

trafik sigortasını 530tl türk nippon yaptırdım biraz önce geçen sene 430 yaptırmiştim :(

Merhaba Dostlar;

Trafik Sigortası Kapsamı Aynı olduğundan En uygun rakamdan yaptırmakta fayda var.

KAsko için ise ; Fiyattan daha önemli olan Bence içerdiği Klozlar çok ön planda olmalıdır. Bununla ilgili Forumda konumuz da mevcut

Kendi Aracım için Trafik Axa ve Ethica Sigorta peş peşe 525 TL

Kasko 2 Yıldır Ak Sigorta 950 TL ( Bize Özel Fiyat)  :)  Tabiri caiz ise Full + Full Genişletilmiş kasko. Örneğin ; Aracım nerede kaza yapmış veya arızalanmış olursa olsun  en yakın yetkili servise değil istediğim servise Çekilme klozlu. Bu ve Buna benzer klozlar mevcut.

Herkese Kazasız belasız Sürüşler Diliyorum iyi Forumlar. 

[mention=208]Ender[/mention] hocam bize ozel kismini biras acabilirmiyiz [emoji53]
Bir zamanlar Foruma davet etmiştim Sigortacı Arkadaşımızı ve O dönem birçok Dostumuza Yardımcı olmuştu. Halen de Yardımcı olacaktır [emoji41][emoji106]
Ilgilenen Dostlara bu konuda elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender  hocam ben kasko 3250 tl verdim geçen sene ve önümüzdeki ay  yenileme zamanı geliyor. o arkadaşı bi rahatsız ederiz.

Merhaba arkadaşlar  aracım 2016 model 1.4.tsi  1 Haziran itibari ile kasko ve sigortası bitti. 

Euroka sigorta Kasko: 1285 tl 

Euroka zorunlu sigorta:585 tl 

tuttu.

Gelecek ay kasko ve trafik sigortami yenilemem gerekiyor. Henüz sigortacim ile görüşmedim ama online teklif veren bir siteden fiyat aldım, kasko Ray sigorta 815 lira, trafik doğa sigorta 545 lira. Sanıyorum üç aşağı beş yukarı fiyatlar böyle olacak. 

Trafik sigortası çok yüksek geliyor ama paramız resmen pul oldu. Döviz olarak düşününce 100€ bile değil aslında. 

1.0 comfortline otomatik

2017 de Kasım ayında 1200 kasko + 800 Trafik

Golf 1.0 TSI Comfortline Manuel. 

Geri
Üst Alt