Golf-VW Ustası aranıyor

ricikli

Üye
İsim
ricikli
Merhaba herkese

Forum çok başarılı aklı başında arkadaşlar var. Bu başlığa da uygun cevaplar geleceğine eminim :)  2014 comf. mk7 dsg aracım için yetkili servis kazığını yemek istemediğimden dolayı -en azından 4 yaşını dolduruna kadar. Bana istanbulda anadolu yakasında aklı selim bir usta lazım. eski aracım hyundai idi Köksal ustam vardı. adam  ordinaryüs gibi olmasına rağmen başka araçlara bakmazdı. uzmanlığım hyundai derdi ki eşe dosta yine de bakardı kırmamak için. böyle bir adam lazım bana 

2011 Golf... Ben de servis kazıklarından bıkmış durumdayım. Özellikle motor ve şanzıman konusunda çalışan iyi bir usta arıyorum. İstanbul Avrupa yakası tercih, Anadolu da olur yeter ki sağlam usta olsun. 

pazartesi 908 lira haraç ta ben ödiycem.

adamlar ın felsefe şu . sen paşa paşa parayı verirsen SENİ KORURUZ KOLLARIZ hep İYİ NİYET li oluruz.

Tam mafia işi !! korunmaya değil makul mantıklı hizmete eyvallah edilir.

@silvershadow merhaba bana da özelden ustanın iletişim bilgisini yazabilir misiniz? Araba rolantide titriyor tekleme yapıyor. Yapmadığım değişmediğim parça kalmadı ama çözüm yok. Teşekkürler

İstanbul Esenyurt'ta yağ bakımı yaptırmak isteyen varsa kefil olacağım temiz çalışan tabiri caizse paldır küldür iş yapmayan ustam var parça konusundada aynı sekilde hiç bir bağım yoktur sadece ustalığını beğendiğim için tavsiye edebilirim Esenyurt'ta fatih sanayi sitesinde kardeşler oto yedek parça olarakta oto sağlam dan parçalarını alıp ustama götürüp degisiyodum isteyen olursa özel msj ile telefonunu verebilirim işçiliğinde kefilim yavaş ve temiz calisilar yağ zamanını bilgisayar ile tekrardan kurup veriyor hatta en son kardeşini de wv yedek parça dükkanı actini söylemişti bir sonraki bakım parçalarında onlardan alimayi dusunuyorum

Geri
Üst Alt