arabada hasar bilgili arkadaşlar buyursun

Büyük sıkıntı şu park olayı, özellikle istanbulda mübarek günlerdeyiz ama insan zor tutuyor kendini hayvan gibi kapı açanları mı dersin apartmandan sigara atanlarmı dersin çok örneklerini görüyoruz bunların ne diyelim Rabbim ıslah etsin.Çok büyük geçmiş olsun size de.

Geçmiş olsun üstat. Allah beterinden saklasın. 

Hocam geçmiş olsun. Bu nasıl bir karaktersizliktir yazık sırf bu gibi tipler yüzünden otoparklarda kırk saat güvenli yer arıyorum geçenlerde benim de park halindeyken kapım çizilmiş maalesef bazıları çok dikkatsiz umarım en az maliyetle iyi bir şekilde yapılır aracın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@enes.budak60 geçmiş olsun hocam. Aracınızda ne gibi tamir işlemleri yapılıyor? 2 hafta önce bende orta şeritte giderken alkollü bir sürücü sol arkamdan gelip en soldan en sağa ani bir şekilde girmeye çalışınca bana çarptı. Bu vatandaş alkol kokuyor diye ihbar edince polis geldi ve muayenede alkollü olduğu tespit edildi. Hasar sonucunda benim ön tampon boyandı sol ön çamurluk değişti şoför kapısı boyandı. Bu işlemler sonucunda yetkili servis 2800 lira fatura kesti. 5664 sorgusunda kdv hariç tutar yer alıyormuş şimdi 2450 lira hasar kaydı çıkıyor. Sizdeki durum belli oldumu?

Arkadaslar araciniza park halinde aktif kayit yapabilen sensorlu arac kameralarindan takin . Bu gibi durumlarda imdada yetisiyor. Aliexpreste 200-300tl ye cok iyi kameralar var. Bu kadar para verdigimiz araclara bu kadari cok degil. Ha bu arada bunu yapan hayvan oglu hayvandir. Kaza herzaman olur ama boyle kacip not birakmadan gitmek hayvanlara bile hakaret. Gecmis olsun.

Mr

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Benim aracımın sağ ön çamurluk ve sağ ön kapıda aynı şekilde bir hasar vardı sağolsun yetkili servis onarım yapmadan değiştirdi. Bu kötü bişey mi malesef Türkiye 2.el pazarında dezavantajdır.Ancak diğer bir taraftan bakacak olursak bir parçanın düzelip sonrasında paslanma ve oksitlenme olasığına karşı değişmesi daha hayırlı bir durumdur.
Konuyla ilgili size tavsiyem yetkilisi servise gitmemeniz. Mekanik olarak yetkili servis garanti unsurları sebebi ile iyi ancak kaporta onarım fiyatı konusunda oldukça acımasız olmaktadırlar.
İstanbul sınırlarında olsaydınız onarım konusunda yardımcı olabilirdim. Tekrar geçmiş olsun.
55
Kesinlikle katılıyorum hocam.
Araba olsa o şekilde boyan boya çizmesi pek mantıklı değil, dediğiniz gibi.

Tr-tr
T

Sent from my SM-J730F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt