Araç kamerası

mandufla

Katılımcı Üye

İsim
Deniz
Değerli arkadaşlar, gearbest üzerinden aldığım B40D araç kamerasını nereye bağlamalıyım? Kamerayı çakmaklık girişi ile çalıştırmak istemediğim için bu başlığı açtım. Daha önce kullanan bağlayan varsa ve bana fikir verirse sevinirim.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Sigortadan hat çekiyolardı  ona birde ekstra satılan aparatı vardı sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:
eski fotoğraflarda bulmaya çalışırım ama dikiz aynasının tam arkasına yapıştırıp dikiz aynasından iç aydınlatmaya doğru giriş yapan bi kablo oluyor onun yanından içeri sokarak aydınlatmalardan elektrik hattı almıştım hatta aydınlatmaya çiftli çakmaklık usb bağlamıştım kamerayı da usb ye normal giriş yaparak kullanmıştım,

araçta usb sarj yoktu diye 2.sinide araç şarjı olarak kullanmıştım

Şu 1.parçayı mersinde bulamadım. 2.sigorta parçasını hiç sormadım bile. Pes ediyorum ya.
430c6ca3ab05b8bc47d49a57e7ff8909.jpg
5da3a54c32c6f22e464935a301af0ab4.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Golf'ler iyi güzel de bi de dikiz aynasına yada oradaki yağmur sensürüne falan bi usb yada 12 volt çıkış koysalar ne kadar mükemmel olurdu di mi.

5 bilemedin 10 lira bile olmazdı maliyeti fabrika için, araç kamerası takmak isteyenler için ne büyük kolaylık olurdu.

Basit ama paha biçilemez bi ekstra olurdu bence.

Golf'ler iyi güzel de bi de dikiz aynasına yada oradaki yağmur sensürüne falan bi usb yada 12 volt çıkış koysalar ne kadar mükemmel olurdu di mi.

5 bilemedin 10 lira bile olmazdı maliyeti fabrika için, araç kamerası takmak isteyenler için ne büyük kolaylık olurdu.

Basit ama paha biçilemez bi ekstra olurdu bence.
Yada bi kamera opsiyonu yapsalardı hocam oda iyi olurdu fabrikasyon temiz hallederdik uğraşmazdık

.

Moderatör tarafında düzenlendi:
 Bunları aliexpress den ben getirttim. 15 - 20 günde geldi. Sonra da çakmaklıktan kameraya elektrikği aldık.

Yetkili servis bana yardımcı oldu. Kameranın kablosu iç aydınlatmadan içeri sokuldu.

Tavan sökülmeden iç aydınlatma ile sol kapı direği arası tavan içinden geldi, sonra sol direkten fitile, fitilden sigorta kutusuna girildi ve resimdeki aparat ile sigorta kutusunda sağ alttaki 15A mavi renkli sigortanın solundaki boş yuvadan elektrik alındı.

Bu şekilde bir çözüm bulduk.

Şu 1.parçayı mersinde bulamadım. 2.sigorta parçasını hiç sormadım bile. Pes ediyorum ya.
430c6ca3ab05b8bc47d49a57e7ff8909.jpg
5da3a54c32c6f22e464935a301af0ab4.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt